Neler Yeni

Xfx 6600xt coil whine sorunu ?

4ghost.cs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Metin s
Bugün yeni ekran kartım geldi xfx 6600xt quıck benim de kaderim mi bilmiyorum 4.ekran kartım yine coil whine sorunu oldugunu ögrendim incehesap dan aldım degişim yaparlar mı bana bir zararı olur mu burunun ekran kartından ya a

B A T U H A N

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Coilwhine olduguna emin misiniz?
Video atabilirseniz inceyebiliriz.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,799
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Sizi rahatsız edecek derecede değilse kullanıma engel değildir. Satıcıyla iletişime geçerek isterseniz ve satıcı zorluk çıkarmazsa değiştirebilirsiniz.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül
Bugün yeni ekran kartım geldi xfx 6600xt quıck benim de kaderim mi bilmiyorum 4.ekran kartım yine coil whine sorunu oldugunu ögrendim incehesap dan aldım degişim yaparlar mı bana bir zararı olur mu burunun ekran kartından ya a
Fan devrini azaltın veya gücü düşürün coil whine sizi rahatsız etmeyecektir. Bence değişim isteyin ama yeni gelen kartta daha fazla olma ihtimali de var.

LethaX

80+ Bronze
Coil Whine artık geleneksel hocam dert etmeyin sesi sizi çok rahatsız etmiyorsa. İç parçaların kalitesiyle alakalı yani kartın ne olduğuyla alakası yok çoğu kartta var.

YunusOZ

80+ Bronze
Sizi rahatsız edecek derecede değilse kullanıma engel değildir. Satıcıyla iletişime geçerek isterseniz ve satıcı zorluk çıkarmazsa değiştirebilirsiniz.
Benim modelde coil whine sorunu var ve garantiye yollamak istiyorum. MSİ garantisi nasıldır? Biliyor musunuz?

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,113
İsim
SEYF
Benim modelde coil whine sorunu var ve garantiye yollamak istiyorum. MSİ garantisi nasıldır? Biliyor musunuz?
Hocam Powercolor çok seviliyor ama onda da 6700 xt serisinde çok görülüyormuş sanırım nadir olsada denk gelmeyen oluyor.

KnightDavion

80+ Bronze
Üst seviye her 10 kartın 6'sında vardır belki Coil Whine'sızını bulmak daha zor öyle söyleyeyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,841
Üyeler
138,419
Son üye
nebileyimisteaga
Top Bottom