Neler Yeni

XFX quick 308 6600xt coil whine :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Dostlar sistemi kurdum boştayken o kadar sorun yok ama oyunlarda cızırtı geliyor ekran kartından güç kaynağından da kaynaklanıyor olabilir pek güvenmiyorum

Zexius

80+ Bronze
Dostlar sistemi kurdum boştayken o kadar sorun yok ama oyunlarda cızırtı geliyor ekran kartından güç kaynağından da kaynaklanıyor olabilir pek güvenmiyorum
1660s ekran kartımda vardı suan yeni sistem diziyorum muhtemelen ondada olacak cw her kartta mevcut

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Ekran kartında coil whine olma olasılığı yüksek artık günümüzde birçok kartta var zaten ama ses eğer çok yüksek değilse ve sizi rahatsız etmiyorsa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz sisteme veya karta herhangi bi zararı yoktur eğer ses rahatsız edecek düzeydeyse saticiyla bi iletişime geçmeniz iyi olur bence mesela kendi kullandığım xfx swft 309 rx6700xt karttada coil whine var ama çok yüksej düzeyde olmadığı için ve beni rahatsız etmediği için 10 aydır kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1660s ekran kartımda vardı suan yeni sistem diziyorum muhtemelen ondada olacak cw her kartta mevcut
Şu ana kadar hiçbir şekilde karşılaşmadım ama ekran kartını başka sistemlerde de denedim ancak coil whine sesi duymadım asla

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Göksel
cwsiz kart yok takmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Ekran kartında coil whine olma olasılığı yüksek artık günümüzde birçok kartta var zaten ama ses eğer çok yüksek değilse ve sizi rahatsız etmiyorsa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz sisteme veya karta herhangi bi zararı yoktur eğer ses rahatsız edecek düzeydeyse saticiyla bi iletişime geçmeniz iyi olur bence mesela kendi kullandığım xfx swft 309 rx6700xt karttada coil whine var ama çok yüksej düzeyde olmadığı için ve beni rahatsız etmediği için 10 aydır kullanıyorum
Zararsız olduğunu biliyorum ancak kasa masamın üstünde ve tam olarak kapanmıyor temperli camda çok ufak boşluk var o yüzden geliyor sesi yük altında biraz yüksek geliyor açıkçası ama başka sisteme takmıştım test için sistemim hazır değildi onlarda hiç duymadım farketmedim

Zexius

80+ Bronze
Şu ana kadar hiçbir şekilde karşılaşmadım ama ekran kartını başka sistemlerde de denedim ancak coil whine sesi duymadım asla
Cw oyundan oyuna değişir bazı yük gerektirmeyen oyunlarda duymamanı normal ayrıca bu kadar kafaya takmayın zamanında haftalarca cw yüzünden moralim bozuk bir şekilde oyun oynuyordum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
o zaman kasayı alta falan koyayım ya da kulaklık takarsam gelmez zaten en iyisi öyle yapayım

Top Bottom