Neler Yeni

XFX RX 590 Undervolt

FuNN07

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
FuNN07
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi XFX'in RX 590 modeline sahibim fakat oyun oynarken bazen wattman veriyor. 10 saat furmark testi yaptım sıkıntı çıkmadı (15-20 dakikada 78 dereceye çıktı ve sabit kaldı) ama PUBG gta v oynarken wattman yiyorum (kart sıcaklığı maksimum 75 gördü). Undervolt işleminde yardımcı olabilicek birisi var mı?

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz

FuNN07

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
FuNN07
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bahsettiğim 10 saat furmark olayı Rev ile yaptığımız uv sonrasında yaptığım bir şeydi. Gta'da benchmark yaptım sıkıntı çıkmadı fakat normal online'da gezerken wattman verdi. Ardından Valorant'da verdi ben de böyle olunca stoklara çektim. PUBG ve Gta'da wattman verdi dediğim kısım ise stok ayarlarda, biraz karışık anlattım kusura bakma :D

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Bu bahsettiğim 10 saat furmark olayı Rev ile yaptığımız uv sonrasında yaptığım bir şeydi. Gta'da benchmark yaptım sıkıntı çıkmadı fakat normal online'da gezerken wattman verdi. Ardından Valorant'da verdi ben de böyle olunca stoklara çektim. PUBG ve Gta'da wattman verdi dediğim kısım ise stok ayarlarda, biraz karışık anlattım kusura bakma :D

Wattman hatası veriyorsa voltaj arttırman gerekiyor.

Top Bottom