Neler Yeni

Xfx Rx 6700xt 3 farklı model farkı?

Fatih_123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Fatih Özdemir
Xfx Rx 6700Xt modelinin 3 farklı modeli var Swft,Merc ve Qıck bu 3 modelin ne gibi farklılıkları var sonuçta bunlar Rx 6700Xt değil mi ? ben Swft modelini indirimlerle aldım ama merak ettim Merc ve Qıck modelinin farkı ne ?

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Mehmet
xfx in sitesinde rx 6700 bölümüne girince daha ilk ekranda farklarını tek tek yazıyor.

gerçi bunlarda 6700 xt değil mi dediğine göre okusanda anlamazsın.

Son düzenleme:

Fatih_123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Fatih Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xfx in sitesinde rx 6700 bölümüne girince daha ilk ekranda farklarını tek tek yazıyor.

gerçi bunlarda 6700 xt değil mi dediğine göre okusanda anlamazsın.
anladım kardeşim çok bir fark yok sadece fan çapı ve ufak tefek şeyler kesinlikle değmez ben swft alarak en iyisini yapmışım

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Rick Grimes
Xfx Rx 6700Xt modelinin 3 farklı modeli var Swft,Merc ve Qıck bu 3 modelin ne gibi farklılıkları var sonuçta bunlar Rx 6700Xt değil mi ? ben Swft modelini indirimlerle aldım ama merak ettim Merc ve Qıck modelinin farkı ne ?
Swift 3 modelin arasındaki en düşük model. Qick ve Merc ün arasındaki tek fark Merc te ışıklandırma olması. Ayrıca termal ped sayıları ve fan büyüklükleri farklı oluyor.

abcdefg1234

80+ Silver
anladım kardeşim çok bir fark yok sadece fan çapı ve ufak tefek şeyler kesinlikle değmez ben swft alarak en iyisini yapmışım
SWFT modelinde core frekansları biraz daha düşük ama oyun performansında fazla fark olmaz.Swft modelinin boyutlarıda biraz daha küçük. Görünüş olarak qıck ve merch modelleri daha güzel ama soğutma performansı ve oyun performansları çok yakın. Birde 3 modelde de bios switch var diye biliyorum.

1670494173368.png

Fatih_123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Fatih Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
SWFT modelinde core frekansları biraz daha düşük ama oyun performansında fazla fark olmaz.Swft modelinin boyutlarıda biraz daha küçük. Görünüş olarak qıck ve merch modelleri daha güzel ama soğutma performansı ve oyun performansları çok yakın. Birde 3 modelde de bios switch var diye biliyorum.

Alıntıyı görüntüle
swft modelinde de 2 Bıos varmış

Top Bottom