Neler Yeni

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic nasıldır ve yatta öneri

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,206
İsim
Oğuz
Kötü değil de modası geçti bunun

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Kankam önerim yok fakat sana bir kaç deneyim feedback i verebilirim. Mi buds 3 vasat bir kulaklık kesinlikle alma.
İlk attığını yaıllarca kullandım ama biraz daha kaliteli bir kulaklık alınca fark ettim cidden kötü imiş, ama idare eder baya. (dikkat et aşırı fazla sahtesi var ve rughun bile durmaz)
Son attığını hiç kullanmadım ama kötü duruyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,002
İsim
Emre
Discord
necromancerr

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,002
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam nasıl t13 baslardan memnunmusunuz hani ondan daha iyi bir kulaklığı ararttımı ve de oyun için alınımi ses kasilirmi
oyunu bilmem ancak beni tatmin etti daha önce mi true wireless kullanmış biri olarak (orjinalini kesin eminim) normal kullanımda sesi gayet yeterli bi dip ses sorunuda yaşamadım ben hocam tabii ki bi anker yada jbl etmez onu baştan belirtiyim sonuçta jbller 600 + fiyatlarda şarjıda kutuyla beraber gayet uzun gidiyor 3-5 gün arası kutuyu şarj etmeden kullanıyorum banamısın demiyor

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyunu bilmem ancak beni tatmin etti daha önce mi true wireless kullanmış biri olarak (orjinalini kesin eminim) normal kullanımda sesi gayet yeterli bi dip ses sorunuda yaşamadım ben hocam tabii ki bi anker yada jbl etmez onu baştan belirtiyim sonuçta jbller 600 + fiyatlarda şarjıda kutuyla beraber gayet uzun gidiyor 3-5 gün arası kutuyu şarj etmeden kullanıyorum banamısın demiyor
Hocam tabii ki fiyat farkından dolayı olur ama bend daha akıllı saat filan alicak neyse t13 güzel ama dikkatli kullanın yere düşünürseniz tek taraflı ses vermeye başlıyor diyirlar doğrumu ben çok düşüren birisiyim bir sakinca olurmu

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,002
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam tabii ki fiyat farkından dolayı olur ama bend daha akıllı saat filan alicak neyse t13 güzel ama dikkatli kullanın yere düşünürseniz tek taraflı ses vermeye başlıyor diyirlar doğrumu ben çok düşüren birisiyim bir sakinca olurmu
hocam ben daha önce baya düşürdüm ben öyle bi sorun yaşamadım ancak yaşayanlar olabilir alıcaksanız beyazını alın piano black çok çabuk çiziliyor ve sağlam parmak izi tutuyor

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Eagle
hocam ben daha önce baya düşürdüm ben öyle bi sorun yaşamadım ancak yaşayanlar olabilir alıcaksanız beyazını alın piano black çok çabuk çiziliyor ve sağlam parmak izi tutuyor
Piano black derken anlamadım hocam

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,002
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,002
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Peki hocam bakın alıyorum hiç araştırma yapmadan daha iyisi varmıdır
hocam araştırma yapın ben alalı 5 6 ayı geçmiştir belki daha iyi bi model çıkmıştır belli olmaz benim aldığım dönemde 270 tldi t13 o fiyatın biraz altındada true wireless vardı biraz üstündede buds 3 lite vardı
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...osuz-telefon-kulakligi-siyah-p-hbcv00000szqgt
bunun incelemelerine bakın t13 önerecektim ancak fiyatı uçmuş kendimde t13 kullanıyorum memnunum
bununda incelemelerini bi bakın edin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,617
Üyeler
156,361
Son üye
h3isenefe
Top Bottom