Neler Yeni

Yardım Xiaomi Note 10s "SD kart sorunulu" hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Talha Gül
Dostlar selamlar ben 1 ay önce Note 10s almıştım, eski telefonumdaki SanDisk SD kartı taktım ve sorunsuz bir şekilde çalıştı ama bugün telefonun ekranı bir süre açılmadı sonra reboot atıp telefonu açtım ama SD kart sorunlu diyordu ve format atmamı istiyordu. Kart bozuldu sanıp başka telefonda denedim, sorunsuz çalıştı. Sizce sorun ne olabilir?

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
Telefonunu düşürdüysen ya da darbe aldıysa olmuş olabilir. Virüs bulaşmışta olabilir, en son bir program fln indirdiniz mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Talha Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonunu düşürdüysen ya da darbe aldıysa olmuş olabilir. Virüs bulaşmışta olabilir, en son bir program fln indirdiniz mi ?
Kullandığım programları Google Play Store dan indiriyorum virüs taraması hiç yapmadım belki olabilir fakat telefonu düşürme veya darbe alma gibi bir durum yaşamadım, ekran gitti bir süre açılmadı (telefondan açılma sesi geliyordu ama ekran açılmıyordu) sonra reset attı bu hâle geldi.

brtdgn25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
berat doğan
Hocam benimde yeni aldığım sd kart gayet normal çalışırken birden çalışmamaya başladı telefondan hiçbir şekilde sd kart a girip bakamiyodum bile gözükmüyordu telefonu sıfırladım sim kartını okumuyo şimdi yanına sd kartı takınca okuyor bir tek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konularla ilgili bilgisi tecrübesi olan yardım ederse valla tadından yenmez

Top Bottom