Neler Yeni

Xiaomi Redmi 9T alınır mı?

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Bütçe
5000
4893TLye Redmi 9T alınır mi? Max 5000TL bütçem var 4500 diyordum ama 9T ve özelliklerinin görünce arttırayım dedim. Bu telefon iyi midir? Veya daha iyisi var mı?

BIGGZ

80+ Bronze
Şahsen kullandığım telefon, idare ediyor beni.
Kasma takılma pek yaşamıyorum, sadece telefonu yeniden başlatmayı unutursan saçmalıyor bildiğin.
Ha ayrıca, telefonun wi-fi berbat. Şaka yapmıyorum, çekmiyor.
Ses olarak kaliteli bu arada, 3 oda öteden sesini duyarsın. Bataryası da büyük olunca uzun süre götürüyor. Hızlı şarj desteği var, nfc yok. Başka soru sormak istersen cevaplarım.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsen kullandığım telefon, idare ediyor beni.
Kasma takılma pek yaşamıyorum, sadece telefonu yeniden başlatmayı unutursan saçmalıyor bildiğin.
Ha ayrıca, telefonun wi-fi berbat. Şaka yapmıyorum, çekmiyor.
Ses olarak kaliteli bu arada, 3 oda öteden sesini duyarsın. Bataryası da büyük olunca uzun süre götürüyor. Hızlı şarj desteği var, nfc yok. Başka soru sormak istersen cevaplarım.
Mesela ben PUBG'yi seven biriyim, telefonun işlemcisi 4x 2.0ghz 4x 1.8ghz GPU ise 950mhz bu özelliklerle 45fps oynatır diye düşünüyorum, düşüncem doğru mudur?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir karşılaştırma yaptım sizce hangi telefon daha iyi?

Redmi 10 daha iyi geldi 90Hz ekranı var nerede kullanırım bilmiyorum ama... :/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Faruk ŞEKERCİ
Mesela ben PUBG'yi seven biriyim, telefonun işlemcisi 4x 2.0ghz 4x 1.8ghz GPU ise 950mhz bu özelliklerle 45fps oynatır diye düşünüyorum, düşüncem doğru mudur?

Redmi 10 daha iyi geldi 90Hz ekranı var nerede kullanırım bilmiyorum ama... :/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/
hocam bende de aynı telefon var pubg çok oynamam ama 30 fps alıyor sanırım tam emin değilim youtubede vardır belki test videosu

BIGGZ

80+ Bronze

Pubg oynatiyor sorunsuz evet, wild rift bile 60fps işte. Ona göre hesaplayın.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PUBG oynatiyor sorunsuz evet, wild rift bile 60fps işte. Ona göre hesaplayın.
Peki bu karşılaştırmada hangisi daha iyi? 9T bataryası yönünden sedim ama wifi sorunu kafama takıldı, ben genellikle PUBGyi wifi ile oynayacaksam salonda oynuyorum wifi ise salonda veya salon kapısının 1 metre ötesinde yakınımda oluyor, bu kadar uzaklıktan çekmeme sorunu yapar mı?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/672868-712422/redmi-9t-128gb_redmi-10/

BIGGZ

80+ Bronze
Peki bu karşılaştırmada hangisi daha iyi? 9T bataryası yönünden sedim ama wifi sorunu kafama takıldı, ben genellikle PUBGyi wifi ile oynayacaksam salonda oynuyorum wifi ise salonda veya salon kapısının 1 metre ötesinde yakınımda oluyor, bu kadar uzaklıktan çekmeme sorunu yapar mı?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/672868-712422/redmi-9t-128gb_redmi-10/
O kadar çekiyor da başka odalara geçince biraz fazla yavaşlamaya başlıyor. Eski Samsung A10 telefonum daha iyi çekiyordu aynı mesafeden.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Redmi 10 bütçemi aşıyormuş 4700TLlik linke baktım bambaşka bir telefon vardı :/

O kadar çekiyor da başka odalara geçince biraz fazla yavaşlamaya başlıyor. Eski Samsung A10 telefonum daha iyi çekiyordu aynı mesafeden.
O kadar mesafeden bir şey olmayacaksa alabilirim zaten bizim ev perde beton olduğundan bir odaya geçtiğinde çekmiyor :/ Peki ne zamandır kullanıyorsun wifi dışında bir sorun var mı? Performansında eleştireceğin bir şey var mı?

YouTube'dan baktım da 30fps oynatıyormuş benim için çok dert değil nede olsa 30fps oynatan bir telefondan buna geçiş yapacağım için :)

Son düzenleme:

BIGGZ

80+ Bronze
Redmi 10 bütçemi aşıyormuş 4700TLlik linke baktım bambaşka bir telefon vardı :/

O kadar mesafeden bir şey olmayacaksa alabilirim zaten bizim ev perde beton olduğundan bir odaya geçtiğinde çekmiyor :/ Peki ne zamandır kullanıyorsun wifi dışında bir sorun var mı? Performansında eleştireceğin bir şey var mı?

YouTube'dan baktım da 30fps oynatıyormuş benim için çok dert değil nede olsa 30fps oynatan bir telefondan buna geçiş yapacağım için :)
1 küsür yıldır kullanıyorum, tek eksiği benim için nfc. Biraz üzüyor bu. Oyunlar için diyorsan zaten kendi güçlendirme uygulaması var, açarsın oyuna girince. Takılırsa boostu da açarsın kasmaz.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Telefon bugün elime geçti wifiden yana sorun yaşamadım gayet güzel çekiyor

Telefon bana çok yavaş geldi bir uygulamaya basınca açılma süresi home tuşuna basınca uygulamadan çıkması yavaş

Telefon bana çok yavaş geldi bir uygulamaya basınca açılma süresi home tuşuna basınca uygulamadan çıkması yavaş
:/ Önceki telefonum daha hızlı tepki veriyordu

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
4893TLye Redmi 9T alınır mi? Max 5000TL bütçem var 4500 diyordum ama 9T ve özelliklerinin görünce arttırayım dedim. Bu telefon iyi midir? Veya daha iyisi var mı?
Fiyat performans ürünü hocam o fiyat bandında gayet te iyi

:/ Önceki telefonum daha hızlı tepki veriyordu
Hocam o fiyatta idare eder bir ürün

Top Bottom