Neler Yeni

Yardım Xiaomi Redmi Note 10 Pro mu ? Yoksa Realme 8 mi ?

V-O-N-A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim
Merhaba arkadaşlar aşşağı yukarı 8k bütçem var sizce bu iki telefondan hangisini tercih etmeliyim ? Başka önerilere açığım.
-Gündelik işler için kullanacağım,oyun oynamyacağım
-Kamerası önemli
Realme8 : 6790 TL
Xiaomi Redmi Note 10 Pro : 7691 TL
ikisi de 8/128

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Yiğit Yenigün
Note 10 pro kullanıyorum sorularını cevaplayabilirim realme 8 bilmediğim için karsilastiramicagim

V-O-N-A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Note 10 pro kullanıyorum sorularını cevaplayabilirim realme 8 bilmediğim için karsilastiramicagim
Yazılımsal olarak bir sıkıntı çekiyor musun ? En fazla okuduğum sıkıntı bu yönde

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Yiğit Yenigün
Yazılımsal olarak bir sıkıntı çekiyor musun ? En fazla okuduğum sıkıntı bu yönde
Yazılımsal olarak pek bı sorun yaşamadım ama evt tek tük şeyler oldu ama önemli değil sadece şuan tek bı sorun var gece fotoğraf çekince gece fotoğraf moduna alıp mosmor yapiyor yazılımsal büyük ihtimalle gcam de bu yok ama normalde kamerası gayet iyi arkadaşımın iPhone 11 ile kapstiriyoruz

V-O-N-A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazılımsal olarak pek bı sorun yaşamadım ama evt tek tük şeyler oldu ama önemli değil sadece şuan tek bı sorun var gece fotoğraf çekince gece fotoğraf moduna alıp mosmor yapiyor yazılımsal büyük ihtimalle gcam de bu yok ama normalde kamerası gayet iyi arkadaşımın iPhone 11 ile kapstiriyoruz
hangi MİU sürümünü kullanıyorsun acaba ?

serwintes

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar aşşağı yukarı 8k bütçem var sizce bu iki telefondan hangisini tercih etmeliyim ? Başka önerilere açığım.
-Gündelik işler için kullanacağım,oyun oynamyacağım
-Kamerası önemli
Realme8 : 6790 TL
Xiaomi Redmi Note 10 Pro : 7691 TL
ikisi de 8/128
kanka şu an hangi telefonu kullanıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

gece modu harbiden iyi 11 pro var bizde

bi saniye ben gece modunu övüyon sandım o telefon hangisi senin dediğin

V-O-N-A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim
kanka şu an hangi telefonu kullanıyorsun
Xiaomi redmi note 4 :) bayağı eski bir cihaz,aslında kullanmaya devam edebilirim ama güç ve ses tuşları sıkıntılı.Birikmişim var değiştirmeyi düşünüyorum

serwintes

80+ Gold
Xiaomi redmi note 4 :) bayağı eski bir cihaz,aslında kullanmaya devam edebilirim ama güç ve ses tuşları sıkıntılı.Birikmişim var değiştirmeyi düşünüyorum
kanka şey var redmi note 4 alıyorlar mı bilmiyorum ama vatanda buyback mi ne bi kampanya var a73 9k 9.5kya geliyor haberin olsun

kanka şey var redmi note 4 alıyorlar mı bilmiyorum ama vatanda buyback mi ne bi kampanya var a73 9k 9.5kya geliyor haberin olsun
baktım 7 den öncesini almıyorlar

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Yiğit Yenigün
Kamera kalite güzel
Telefonun ekranı baya güzel
Dış görünüş premium duruyor bence
120hz o kadar guzelki anlatamam
Oyun konusunda guclu ben kamera ve ekran için aldığım için pek oyun test etmedim ama iyi öneririm

V-O-N-A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim

baktım 7 den öncesini almıyorlar
bakarım knk ama o bütçeye çıkabilir miyim bilemiyorum

Top Bottom