Neler Yeni

xiaomi redmi note 12 pro 5g IMEI

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
meraba xiaomi redmi note 12 pro 5g aldım yurt dışından IMEI atılıyodu çok bilgim yok IMEI hakkından şimdi kalıcı IMEI vesayre çıkmış kalıcı IMEI ne oluyor ve nasıl yapılıyor youtubeden biraz araştırdım
şu tarz bişey yapsam ne olur ve kalıcı IMEI de güncelleme vesayre yapılabiliyomu
Mesaj otomatik birleştirildi:

direnç işlemide varmış onda güncelleme vesayre yapılabiliyomuş galiba o nasıl bişey izledim videosunuda

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yazılımsal olarak atmakmı daha mantıklı yoksa direnç işlemi yapmakmı

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,642
İsim
misfit
Bende 2 gün önce kardeşime aldım tanıdık bir telefoncudan. 12 Pro için IMEI olayı henüz çıkmadı dedi, çift sim olduğu için 4+4 ay kullanırsın o zamana kadar çıkmış olur diye bir bilgi verdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
Bende 2 gün önce kardeşime aldım tanıdık bir telefoncudan. 12 Pro için IMEI olayı henüz çıkmadı dedi, çift sim olduğu için 4+4 ay kullanırsın o zamana kadar çıkmış olur diye bir bilgi verdi.
zaten 4+4 ay olayını biliyorum ama 12 pro 5g için daha yeni çıkmış galiba dediğim direnç işlemide bu videoda yapılıyor telefona

aynı şekilde yazılımsal olarak ımeıde atılıyomuş galiba

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,642
İsim
misfit
zaten 4+4 ay olayını biliyorum ama 12 pro 5g için daha yeni çıkmış galiba dediğim direnç işlemide bu videoda yapılıyor telefona

aynı şekilde yazılımsal olarak ımeıde atılıyomuş galiba
Ben yine de bir süre beklemeni öneririm, acelen yok zaten. Kendin değil de mümkünse tanıdık bir telefoncuya yaptırman daha sağlıklı olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
Ben yine de bir süre beklemeni öneririm, acelen yok zaten. Kendin değil de mümkünse tanıdık bir telefoncuya yaptırman daha sağlıklı olur.
öyle yapıcam 8 ay sonra bakarım ozaman

theGladyator01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
HasHoca
meraba xiaomi redmi note 12 pro 5g aldım yurt dışından IMEI atılıyodu çok bilgim yok IMEI hakkından şimdi kalıcı IMEI vesayre çıkmış kalıcı IMEI ne oluyor ve nasıl yapılıyor youtubeden biraz araştırdım
şu tarz bişey yapsam ne olur ve kalıcı IMEI de güncelleme vesayre yapılabiliyomu

direnç işlemide varmış onda güncelleme vesayre yapılabiliyomuş galiba o nasıl bişey izledim videosunuda
Sen hiç YouTube'dan bakarak yapmaya falan çalışma cihaza zarar verirsin bendede note11pro var bende 8 ay kullandım ondan sonra yazılımsla kalıcı İmei attırdım aldığın yere götür muhtemelen onlar atıyorlardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
Sen hiç YouTube'dan bakarak yapmaya falan çalışma cihaza zarar verirsin bendede note11pro var bende 8 ay kullandım ondan sonra yazılımsla kalıcı İmei attırdım aldığın yere götür muhtemelen onlar atıyorlardır
biryerden almadım başka yoldan hqllederim ben direnç attırırım

_Wolf_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Wolf

Kalıcı IMEI yani direnç işlemi onu sen yapamazsın kral ancak telefoncu yapabilir anakarta uygulanıyor o işlem biraz riskli ama eğer gerçekten o işlemi anlayan sağlam bir yere yaptırırsan sorun yaşamadan kullanırsın.

Kendisi yapamaz zaten kalıcı IMEI yani direnç işlemini sağlam ve gerçekten işin ehli bir yere yaptırması gerekir.

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Eren Ayaz
bu modele atılabiliyor bu arada nereden çıkardınız olmadığını

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,642
İsim
misfit
bu modele atılabiliyor bu arada nereden çıkardınız olmadığını
Cihazı aldığım tarihte henüz yok bilgisi aldım, şu an var mı bilmiyorum. Zaten yazdım üstte, okumadın sanırım.

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Eren Ayaz
Cihazı aldığım tarihte henüz yok bilgisi aldım, şu an var mı bilmiyorum. Zaten yazdım üstte, okumadın sanırım.
aldığın tarihten aylar önce bile vardı bu telefona destek. senin telefoncu seni yemis biraz :)

Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek

Son düzenleme:
Top Bottom