Neler Yeni

Çözüldü✓ Xiaomi Redmi pişmanlığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Ufuk emre doğan
yaklaşık 1.5 yıl önce Xiaomi redmi note 11 pro 5g 128 gb 6 gb ram modelini aldım ve bugün 2. defa artık kronik sorun olduğunu düşündüğüm bir olay başıma geldi.
Telefon aşırı derece yavaşlamıştı instagram da reelsları izleyemiyordum o derece 30 fps değil 10 fps gibiydi telefonu o yüzden telefonu resetledim ve bu olay başıma ilk defa gelmiyor ilk seferinde de aynı şeyler başıma gelmişti birebir aynısı telefon kapandı ama bir daha açılmadı ilkinde yetkili servise göndermiştim ve anakartın değiştiği söylenmişti . Tekrardan sıfır takılan bir ürün nasıl aynı hatayı tekrar verir anlamıyorum aklım almıyor

Raiden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mercan
xiaomi nin ürünlerinde hep kronik sorun var 3 kere telefonum sorun çıkardı redmi buds 3 lite kulaklık aldım teki kendiliğinden bozuldu ve araştırdım ki bu sorun da kronikmiş aynı kulaklığı lan arkadaşımda da aynı sorun oldu daha sonra yt den ve şikayetvardan baktım ki bu sorun bu kulaklığı kullanan çoğu kişide olmuş telefonda aynı şekilde

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
alican mansuroğlu
yaklaşık 1.5 yıl önce Xiaomi redmi note 11 pro 5g 128 gb 6 gb ram modelini aldım ve bugün 2. defa artık kronik sorun olduğunu düşündüğüm bir olay başıma geldi.
Telefon aşırı derece yavaşlamıştı instagram da reelsları izleyemiyordum o derece 30 fps değil 10 fps gibiydi telefonu o yüzden telefonu resetledim ve bu olay başıma ilk defa gelmiyor ilk seferinde de aynı şeyler başıma gelmişti birebir aynısı telefon kapandı ama bir daha açılmadı ilkinde yetkili servise göndermiştim ve anakartın değiştiği söylenmişti . Tekrardan sıfır takılan bir ürün nasıl aynı hatayı tekrar verir anlamıyorum aklım almıyor
annemde redmi note 10 var aşırı donuyor xiaomi pişmanlıktır samsung alın xiaomi alacağınıza

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Xiaomi 2.5 yıllık telefonun desteğini kesti. Almayın, aldırtmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Ufuk emre doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncelleme yaklaşık olarak 12 saat şarjda kaldı tekrar denedim açılmadı en son sim kartını çıkarttı diğer telefona takmak için çıkardıktan sonra bir daha deneyeyim dedim oldu büyük olasıkla sim kart mı artık sd kart mı kısa devre yaptırmış olabilir diye düşünüyorum bilgisi olan aydınlatırsa güzel olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,506
Üyeler
156,622
Son üye
Samet57ns
Top Bottom