Neler Yeni

Xiaomi'den iPhone'a geçilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Efe Sezer
Bütçe
3500
Arkadaşlar bende redmi note 9 pro max var ve yazılımsal olarak çok hata var bugün android 11 e güncelledim ve kulaklıkla müzik dinlerken ses gittikçe azalıyor ve cızırtı yapıyor ve daha sayöaya üşendiğim baya hata var iphone'un yıllarca güncelleme vermesi filan düşündürdü biraz sizce geçilirmi apple'a bütçem 3500 lira

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,949
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkadaşlar bende redmi note 9 pro max var ve yazılımsal olarak çok hata var bugün android 11 e güncelledim ve kulaklıkla müzik dinlerken ses gittikçe azalıyor ve cızırtı yapıyor ve daha sayöaya üşendiğim baya hata var iphone'un yıllarca güncelleme vermesi filan düşündürdü biraz sizce geçilirmi apple'a bütçem 3500 lira
Bu bütçede geçilmez bence.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Can BOZKURT
Şarj konusunda sıkıntı çekersin. Ben Redmi Note 8 i günde 1 kez şarj ediyorum mesela :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Efe Sezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,629
İsim
misfit

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,949
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
ne kadar ayırmalıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

şarj konusu bi düşündürüyor bu arada 2.el alacağım
Bu bütçeye iPhone 8 var sanırsam. Şimdi bütçeni artırır da diyemem çünkü demesi kolay yapması zordur belki. Sen hangi telefonu düşünüyordun?

aalpa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
alp alun

Úrsula Corberó

80+ Bronze
Xiaomiler gerçekden sıkıntılı bizim evde 2 kişi kullanıyo 2 side 1 yıl sonra arıza verdi 1. Telefon xiaomi note 6 pro konuşma sırasında ses cızırtaması yapıyor diğer telefon xiaomi note 8 pro oda kendi kendine çalıyo nejdjdjdiej alıcaksanız iphone 8 alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Efe Sezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçeye iPhone 8 var sanırsam. Şimdi bütçeni artırır da diyemem çünkü demesi kolay yapması zordur belki. Sen hangi telefonu düşünüyordun?
pek bilmiyorum modelleri hangisi daha iyidir bende size sordum iphone se2 iyi midir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomiler gerçekden sıkıntılı bizim evde 2 kişi kullanıyo 2 side 1 yıl sonra arıza verdi 1. Telefon xiaomi note 6 pro konuşma sırasında ses cızırtaması yapıyor diğer telefon xiaomi note 8 pro oda kendi kendine çalıyo nejdjdjdiej alıcaksanız iphone 8 alın
doğrudur bende zaten sorunlardan sıkıldığım için geçmek istiyorum

Top Bottom