Neler Yeni

Xioami Kablosuz kulaklık öneri

Bazookah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan Alcan
Arkadaşlar bana xioaminin kablosuz olan herhangi bir kulaklığını önerir misiniz?. Bir sürü airdots basic, airdots bilmem ne var. Hangisi daha kaliteli olduğunu anlayamadım bütçe 150 200 falan olsun hepsiburada baya indirimde olanları var o yüzden öneri almak istedim. Şimdiden teşekkürler.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,555
İsim
misfit
Arkadaşlar bana xioaminin kablosuz olan herhangi bir kulaklığını önerir misiniz?. Bir sürü airdots basic, airdots bilmem ne var. Hangisi daha kaliteli olduğunu anlayamadım bütçe 150 200 falan olsun hepsiburada baya indirimde olanları var o yüzden öneri almak istedim. Şimdiden teşekkürler.
1 yıl Xiaomi Mi Airdots kullandım şu anda kenarda tozlanıyor. Sebebi ise kutusunun içindeki batarya şişti ve şarj kısmı tam olarak oturmuyor, buda kulaklıkların tam olarak şarj olmamasına sebep oluyor. Ayrıca kulaklıkların bluetooth bağlantısı gerçekten adamı kanser ediyor. Ben genelde kulaklığın sol tarafını kullanırım hem müziğimi hemde çevreyi duyayım diye, sağ taraf sola bağlandığı için sol taraf cebimdeyken bile seslerde kesilme oluyordu. Özet olarak Airdots düşünüyorsan tavsiye etmem, üzerine biraz daha koy daha iyisini al. (Yeni çıkan Airdots'lar hakkında bir bilgim yok ama ben olsam almazdım.)

Bazookah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan Alcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 yıl Xiaomi Mi Airdots kullandım şu anda kenarda tozlanıyor. Sebebi ise kutusunun içindeki batarya şişti ve şarj kısmı tam olarak oturmuyor, buda kulaklıkların tam olarak şarj olmamasına sebep oluyor. Ayrıca kulaklıkların bluetooth bağlantısı gerçekten adamı kanser ediyor. Ben genelde kulaklığın sol tarafını kullanırım hem müziğimi hemde çevreyi duyayım diye, sağ taraf sola bağlandığı için sol taraf cebimdeyken bile seslerde kesilme oluyordu. Özet olarak Airdots düşünüyorsan tavsiye etmem, üzerine biraz daha koy daha iyisini al. (Yeni çıkan Airdots'lar hakkında bir bilgim yok ama ben olsam almazdım.)
Airdots pro 2 var onu almayı düşünüyorum var mı bir bilgin dostum?

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,555
İsim
misfit
Airdots pro 2 var onu almayı düşünüyorum var mı bir bilgin dostum?
Pro 2 hakkında bir bilgim yok maalesef ama arkadaşım 1 senedir Pro modelini kullanıyor. Gayet memnun olduğunu söyledi.
1632773005513.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence Pro'nun kutusu biraz büyük, seni rahatsız eder mi bilemem.

Bazookah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan Alcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pro 2 hakkında bir bilgim yok maalesef ama arkadaşım 1 senedir Pro modelini kullanıyor. Gayet memnun olduğunu söyledi.
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence Pro'nun kutusu biraz büyük, seni rahatsız eder mi bilemem.
Otobüsde falan kullandı mı kulaklığı. Demek istediğim kulaklık dışarı ses veriyor mu son ses arkadaşına sorabilir misin?

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,555
İsim
misfit
Otobüsde falan kullandı mı kulaklığı. Demek istediğim kulaklık dışarı ses veriyor mu son ses arkadaşına sorabilir misin?
Otobüs, metro vs. her yerde kullandı. %80’lerde hafiften veriyormuş. Son ses’e aldığında her kulaklık dışarıya ses verir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,899
Üyeler
138,436
Son üye
AbdullahKosan
Top Bottom