Neler Yeni

XLM çekme neden daha olmadı?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ss atarsan bakalım. hangi ağdan gönderdin?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
ss atarsan bakalım. hangi ağdan gönderdin?
Steller Lumens. Neyin SS'ini atayım ki? Geçmiş işlemlerde böyle bir işlem yaptığıma dair bilgi yok. TxID bilgisine ulaşamıyorum.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ekran Resmi 2021-12-11 02.35.06.png

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
cüzdanda bakım vs vardır.olmaz bir şey.

equinoxx

80+ Bronze
Bende 5 dk içinde gelmişti Binance hesabıma, ilginç.

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ben işlemi yaparken böyle bir uyarı yoktu. Neye bastınızda geldi bu uyarı?
Şey diyeceğim orada yazıyor ama ben yine de sorayım: Para puf olmaz değil mi araya kaynamaz?
hacim okuma yazman yok mu?? yaziyor orada fonlarınız güvende kalacak diye,, ayrica dünyanin en guvenilir kripto para borsasi Coinbase niye puf olsun paran,, bekle yarina kadar olmadi destege yazarsin

uydu3

80+ Silver
Param yatmış hocam 4saat önce

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
hacim okuma yazman yok mu?? yaziyor orada fonlarınız güvende kalacak diye,, ayrica dünyanin en guvenilir kripto para borsasi Coinbase niye puf olsun paran,, bekle yarina kadar olmadi destege yazarsin
Okumam yazmam var da baktım yine yatmamış. Geçmiş işlemlerde de yok. XLM sorunu çözülmüş ama benim para hala yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@asertyu @Borsa Kaplanı Tamamdır. Parayı varlıklarıma geri göndermiş. İşlemi otomatik iptal etmiş.

@Borsa Kaplanı / Coinbase desteğe güvenmiyorum. Zamanında 3 kere falan gönderdiğim destek mesajına geri dönüş yapmadılar.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
XLM ağlarında var bir şey, gönderilmiyor.
Dex-Trade'den BinanceTR hesabıma XLM gönderme emri verdim 8 Aralık'ta, yaklaşık 24 saat içinde halen gönderim yapılmamıştı. Dex-Trade'in desteğine sordum XLM ağlarında bir overload var dediler. Ben de eğer mümkünse emri iptal edin dedim ve iptal ettiler.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Coinbase'de 110 TL'lik XLM çektim binance'e. Kesinlikle her şeyi doğru girdim. Böyle şeylerde paranın puf olacağını bildiğimden her şeye dikkat ederim, boşluk falan kaldı mı vesaire.
15 20 dakika falan oldu daha gelmedi. Normalde 3 dakika içerisinde gelmesi lazımdı. Para nolcak?

@BlueLabels @FatihCevik
memo ve adres kısmını doğru girdin mi?

Top Bottom