Neler Yeni

İnceleme XROVER Bergaman Black Oyuncu Koltuğu İnceleme

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey
Merhaba arkadaşlar bugün @RevenKalr hocamın incelemesine bakarak aldığım koltuğu inceleyeceğim ilk inceleme yazım hatalarım veya eksiklerim olursa kusura bakmayın.

İlk olarak şu şikayetimden bahsedeyim ilki kargo: Koltuk Avrupa yakasında ben Anadolu yakasındayım 4 günde anca geldi .Diğer şikayetim istediğim koltuk değil de başka geldi.(Ben kırmızı istiyordum siyah geldi istediğim model geldi ama sorun yok :D )

Şuan indirimdeymiş 900TL' ye aldım ben. Satın almak için:
Koltuğun Kutusu
Dışına sadece karton sarılmış şekildeydi ben okuldayken gelmiş babam vs. bakmışlar yani pek iyi bir paketlemesi yoktu zaten kutunun bazı yerleri yırtılmıştı. Koltuk kutudan birleşik çıkıyor siz sadece amortisör ve ayağı takıyorsunuz.

Koltuğun Görünüşü
IMG-20211024-WA0007.jpg

IMG-20211024-WA0008.jpg

Koltuğun görünüşü bu şekilde. Gayet kaliteli.

KOLTUĞUN EĞİM VE YATIŞ HARAKETİ
IMG-20211024-WA0009.jpg

Şu kol ile 180 dereceye kadar kademeli olarak yatabiliyor.

180 DERECE HALİ
IMG-20211024-WA0011.jpg

90 DERECE HALİ

IMG-20211024-WA0004.jpg

Ben bu şekilde kullanmıyorum biraz yatırarak kullanıyorum.

KOLTUĞU EĞİMİ
IMG-20211024-WA0012.jpg
412b9206-a4c5-463b-9ba1-29102e991414.jpg

Şu kol ile oturduğunuz yere eğim verebiliyor ve kitleyebiliyorsunuz. Yan tarafa eğimli halini ekledim.

KOLÇAKLAR
Kolçakları plastik.Ancak kollarımı koyduğumuz yer yumuşak kolumu üstüne koyduğumda kolumu rahat ettiriyor.

Kolçağın Tipi
IMG-20211024-WA0016.jpg

Kolçak dönebiliyor. Sağa ve sola .Döndürmesi ufak bi güç istiyor yani dokunduğunuzda direk dönmüyor.

1635074120609.png
1635074191340.png

Yukarı ve aşağı hareket edebiliyor. İşaretlediğime basılı tutunca aşağı yukarı hareket ediyor biraz sert yanlışlıkla basıp da hareket ettireceğiniz bir şey değil.

1635074272297.png

Koltuğun Yastıkları
IMG-20211024-WA0011.jpg

Ben bel yastığını kullanmıyorum yaslanınca belimi acıtıyor. Yastıklar ne çok yumuşak ne çok sert.Yaslandığınızda mayışıp uyunacak bi yastık değil. yaslandığınızda boynunuzdaki ağrıyı giderecek gibi bir yastık. İçinde dolduracak sünger var sadece.

RAHATLIK ve DENEYİMİM
Koltuğun içinde İÇ POLERETAN(DÖKME) İÇ SÜNGERİYLE olduğu yazıyor.
Ben sabah 10 11 de oturup gece 12 ye doğru bilgisayar başından kalkarım rahatlık olarak rahat koltuk oturduğunuz da koltuğa gömülmüyorsunuz .Ancak sıcak havalarda terletebilir (İstanbul da oturuyorum) dün akşam soğuk olmasına rağmen sweat vardı üstümde o halde bile terledim. Benim boyum 1.60 koltukta neredeyse kayboluyorum diyebilirim. Dik kullanmıyorum 1-2 tık geriye yaslıyorum dik otursamda oturmasamda yukarda 5 parmaklık bir boşluk kalıyor.

Koltuğun Ayağı
IMG-20211024-WA0017.jpg

Kargo Süreci
Yukarıda da bahsettiğim gibi 4 günde geldi size tavsiyem hafta sonu sipariş vermeyin.

Alınır Alınmaz?
Yani bir kaç sorun yaşasamda bence alınabilir koltukta bir yanık olmuş (pek belli olmuyor) arayıp söyledim bilginiz olsun diye bir sorun olursa haberiniz olsun dedim bi sıkıntı olmayacağını söylediler onun dışında sorun yok güzel koltuk şuan 900TL artar mı onu bilemem.(Resimi aşşağıya bırakayım)

1635075106648.png

İncelemem buraya kadardı okuduğunuz için teşekkür ederim.

@RevenKalr hocamın konusundan alıntılayarak hazırladım onun konusu koltuk aynı koltuk bu arada sadece model farklı pek bi değişikliği yok :D

Ekler

• IMG-20211024-WA0017.jpg
    IMG-20211024-WA0017.jpg
    114.1 KB · Hit: 45
  • IMG-20211024-WA0005.jpg
    IMG-20211024-WA0005.jpg
    62.2 KB · Hit: 36
  • IMG-20211024-WA0006.jpg
    IMG-20211024-WA0006.jpg
    77.6 KB · Hit: 30
  • IMG-20211024-WA0010.jpg
    IMG-20211024-WA0010.jpg
    111 KB · Hit: 41
  • 1635074416940.png
    1635074416940.png
    186.8 KB · Hit: 31
  • 1635075103028.png
    1635075103028.png
    356.7 KB · Hit: 46

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,436
İsim
Mert Can Ergün
eline sağlık güzel anlatım olmuş

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Merhaba arkadaşlar bugün @RevenKalr hocamın incelemesine bakarak aldığım koltuğu inceleyeceğim ilk inceleme yazım hatalarım veya eksiklerim olursa kusura bakmayın.

İlk olarak şu şikayetimden bahsedeyim ilki kargo: Koltuk Avrupa yakasında ben Anadolu yakasındayım 4 günde anca geldi .Diğer şikayetim istediğim koltuk değil de başka geldi.(Ben kırmızı istiyordum siyah geldi istediğim model geldi ama sorun yok :D )

Koltuğun Kutusu
Dışına sadece karton sarılmış şekildeydi ben okuldayken gelmiş babam vs. bakmışlar yani pek iyi bir paketlemesi yoktu zaten kutunun bazı yerleri yırtılmıştı. Koltuk kutudan birleşik çıkıyor siz sadece amortisör ve ayağı takıyorsunuz.

Koltuğun Görünüşü
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

180 DERECE HALİ
Alıntıyı görüntüle
90 DERECE HALİ

Alıntıyı görüntüle

KOLTUĞU EĞİMİ
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Şu kol ile oturduğunuz yere eğim verebiliyor ve kitleyebiliyorsunuz. Yan tarafa eğimli halini ekledim.

KOLÇAKLAR
Kolçakları plastik.Ancak kollarımı koyduğumuz yer yumuşak kolumu üstüne koyduğumda kolumu rahat ettiriyor.

Kolçağın Tipi
Alıntıyı görüntüle

Kolçak dönebiliyor. Sağa ve sola .Döndürmesi ufak bi güç istiyor yani dokunduğunuzda direk dönmüyor.

Yukarı ve aşağı hareket edebiliyor. İşaretlediğime basılı tutunca aşağı yukarı hareket ediyor biraz sert yanlışlıkla basıp da hareket ettireceğiniz bir şey değil.

Alıntıyı görüntüle
Koltuğun Yastıkları
Alıntıyı görüntüle

Ben bel yastığını kullanmıyorum yaslanınca belimi acıtıyor. Yastıklar ne çok yumuşak ne çok sert.Yaslandığınızda mayışıp uyunacak bi yastık değil. yaslandığınızda boynunuzdaki ağrıyı giderecek gibi bir yastık. İçinde dolduracak sünger var sadece.

RAHATLIK ve DENEYİMİM
Ben sabah 10 11 de oturup gece 12 ye doğru bilgisayar başından kalkarım rahatlık olarak rahat koltuk oturduğunuz da koltuğa gömülmüyorsunuz .Ancak sıcak havalarda terletebilir (İstanbul da oturuyorum) dün akşam soğuk olmasına rağmen sweat vardı üstümde o halde bile terledim. Benim boyum 1.60 koltukta neredeyse kayboluyorum diyebilirim. Dik kullanmıyorum 1-2 tık geriye yaslıyorum dik otursamda oturmasamda yukarda 5 parmaklık bir boşluk kalıyor.

Koltuğun Ayağı
Alıntıyı görüntüle

Kargo Süreci
Yukarıda da bahsettiğim gibi 4 günde geldi size tavsiyem hafta sonu sipariş vermeyin.

Alınır Alınmaz?
Yani bir kaç sorun yaşasamda bence alınabilir koltukta bir yanık olmuş (pek belli olmuyor) arayıp söyledim bilginiz olsun diye bir sorun olursa haberiniz olsun dedim bi sıkıntı olmayacağını söylediler onun dışında sorun yok güzel koltuk şuan 900TL artar mı onu bilemem.(Resimi aşşağıya bırakayım)

Alıntıyı görüntüle

@RevenKalr hocamın konusundan alıntılayarak hazırladım onun konusu koltuk aynı koltuk bu arada sadece model farklı pek bi değişikliği yok :D
Oyun oynamak için değil de ders çalışmak için uygun mu?

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
Hayırlı olsun hocam

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,098
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Rahat koltuk , uzun saatler oturacaksan alınır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Koltuğun Kutusu

Koltuğun Görünüşü
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

180 DERECE HALİ
Alıntıyı görüntüle
90 DERECE HALİ

Alıntıyı görüntüle

KOLTUĞU EĞİMİ

KOLÇAKLAR

Kolçağın Tipi
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Koltuğun Yastıkları
Alıntıyı görüntüle

RAHATLIK ve DENEYİMİM

Koltuğun Ayağı
Alıntıyı görüntüle

Kargo Süreci

Alınır Alınmaz?

Alıntıyı görüntüle

Hayırlı olsun , güzel günlerde kullanman dileğiyle :)

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Rahat koltuk , uzun saatler oturacaksan alınır

Terletiyor mu? Malum Urfa sıcak.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,098
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey
Evet hocam uygun.

Hayırlı olsun hocam
Teşekkürler :) :peepokalp:

Terletiyor mu? Malum Urfa sıcak.
Ben bi dün terledim o da sweatleydim :D

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Yaklaşık 1300 TL bütçem gar bu koltuk tercih edilir mi?

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,354
İsim
.
Elinize sağlık hocam, güzel inceleme :)

Top Bottom