Neler Yeni

XX Steam Moderatöründen Mesaj Geldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammet Yıldırım
Merhaba bu sabah bir kullanıcıdan discord içerisinde mesaj aldım dediğine göre 1200 dolarlık bir alışverişte dolandırılmış ben olduğumu sanmış ama ben değilmişim bunu sonrada farketmiş ama çoktan steam içerisinde beni şikayet etmiş ve bunu kaldırması için moderatöre mesaj yazmam gerekiyomuş tamam fln dedim attığı discord nickine itibar ettim oda envanter foto istedi en son steamden ama steam de hiçbir şekilde bir mesaj almadım kendisine sen dolandırıcısın istersen banlada görelim diye mesaj attım dolandırıcılık diye düşünüyorum yinede böyle sorim dedim

Ekler

• unknown.png
    unknown.png
    357.4 KB · Hit: 56
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammet Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam moderatörü niye sana discorddan yazsın xd
başlığı okuduysan yani bende inanmıyorum ama her ihtimale karşı steam hesabı 400tl fln eder .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka inanıyo musun buna :D engelle direkt

Cs envanterini de bi atsana hiiç öylesine
cs oynamıyorum onda şey oldum zaten

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
başlığı okuduysan yani bende inanmıyorum ama her ihtimale karşı steam hesabı 400tl fln eder .d

İnanmıyorsun ama ihtimal veriyorsun engelle geç dostum. Her gün onlarca kişiye aynı mesaj geliyor.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,702
İsim
Gtx 1090Tİ

Daha önce böyle 4-5 tane daha konu açıldı. Bu konunun tamamen aynısı dolandırıcılar engelle geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammet Yıldırım
Daha önce böyle 4-5 tane daha konu açıldı. Bu konunun tamamen aynısı dolandırıcılar engelle geç
bir dakika bir sözleşme gibi bir şey attı

Endişelerinizi anlıyorum. İşte Resmi Steam Sertifikam. Bunun bir aldatmaca olabileceğini düşünüyorsanız da saklayın. Burada dolandırıcılık ve dolandırıcılık diye bir şey yoktur. Çünkü bu sadece platformumuzda suç faaliyetlerinin gerçekleşmesini önlemek ve önlemek için yapılan bir hareket ve süreçtir. [mesaj da bunu yazmış]

Ekler

• Steam_Certificate.jpg
    Steam_Certificate.jpg
    269 KB · Hit: 33

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,291
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
bir dakika bir sözleşme gibi bir şey attı

Endişelerinizi anlıyorum. İşte Resmi Steam Sertifikam. Bunun bir aldatmaca olabileceğini düşünüyorsanız da saklayın. Burada dolandırıcılık ve dolandırıcılık diye bir şey yoktur. Çünkü bu sadece platformumuzda suç faaliyetlerinin gerçekleşmesini önlemek ve önlemek için yapılan bir hareket ve süreçtir. [mesaj da bunu yazmış]
Boş hocam ya engellde dedikleri gibi düdüklemeye çalışıyor

Top Bottom