Neler Yeni

Yağ oranımı nasıl azaltabilirim?

ibrahimua

80+ Bronze
Boy : 175 cm
Kilo : 76.3
Yağ oranı : %20 BERBAT

Arkadaşlar yağ oranımı acilen düsürmeliyim aşırı kötü durmaya basladı önerileriniz neler yks dönemindeydim hareketsizlikten baya bi kilo aldım 57 den 79 a kadar cıktım suan 76.3 üm haftada 3 4 kere egzersiz yapmaya basladım su sıralar ama aburcuburu kesemiyorum ne yapmam gerek

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
anonim
Boy : 175 cm
Kilo : 76.3
Yağ oranı : %20 BERBAT

Arkadaşlar yağ oranımı acilen düsürmeliyim aşırı kötü durmaya basladı önerileriniz neler yks dönemindeydim hareketsizlikten baya bi kilo aldım 57 den 79 a kadar cıktım suan 76.3 üm haftada 3 4 kere egzersiz yapmaya basladım su sıralar ama aburcuburu kesemiyorum ne yapmam gerek
kilonun 1.5 ile çarpıp çıkan gram kadar protein alıp yeterli miktarda sağlıklı yağ alıp minimal oranda karbonhidrata alıp birde üstüne ağırlık antrenmanı yaparsan hem yağ yakıp hem de kas kütleni arttırırsın 1 yıl içinde eğer düzenli ve disiplinli olarak yaparsan çita gibi olursun

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kilonun 1.5 ile çarpıp çıkan gram kadar protein alıp yeterli miktarda sağlıklı yağ alıp minimal oranda karbonhidrata alıp birde üstüne ağırlık antrenmanı yaparsan hem yağ yakıp hem de kas kütleni arttırırsın 1 yıl içinde eğer düzenli ve disiplinli olarak yaparsan çita gibi olursun
Hocam kilomu 73 e çekmek istiyorun ama dediklerinizi deneyecegim zaten aburcuburu bıraktım artık. Karbonhidrat yemek yanlarında ekmek tüketmemeye calısıyorum fazla. Ağırlık egzersizi yapmam gerek biraz sanırım

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
anonim
Hocam kilomu 73 e çekmek istiyorun ama dediklerinizi deneyecegim zaten aburcuburu bıraktım artık. Karbonhidrat yemek yanlarında ekmek tüketmemeye calısıyorum fazla. Ağırlık egzersizi yapmam gerek biraz sanırım
Aynen öyle eğer ağırlık egzersizi de yaparsan mükemmel olur kas kütlen artmış olur kas kütlen ne kadar artsa o kadar iyi kilona bence çok takma yağ oranını düşürmeye bak derim

Merdonaldo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Mert
Kardiyoda yapmalıısn tavsiyem bisiklet binmen low carb diyeti yap

NightWish2434

80+ Silver
Ağırlık yanına sabah koşusu yada yemek sonrası koşu veya varsa bisikletle turlamakta iyidir güzel yağ yakarsin

Top Bottom