Neler Yeni

Yağ yakım hızlandırmak için supplement tavsiyesi

pendragon

80+ Bronze
https://proteinocean.com/termojenik-paket?aroma=limonata&boyut=1-paket almayı düşünüyorum

L carnitie 50 cla+ 60 servis ikisini gitmeden beraber içerim yorumlarda etkisini gören insanlar var. Kullanan varmı ? yada başka bi önerisi olan varmı ?

(Diyet vs. zaten yapıyorum spor geçmişimde var, sadece daha önce protein tozu ve creatin haricini kullanmadım.Bilgim olmadığı için soruyorum yağ yakmayı hızlandırmak amacım.)

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Yağ yakımını hızlandıran ürün mü var? İlk defa bu konuda görüyorum da. Yağ yakımı kalori açığıyla olan bir şey yani.

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
mert

pendragon

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam dün gece görmemişim kararımı preforce focus olarak değiştirdim çok felaket deniyor enerji vs. De veriyormuş %30 indirimde var

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Yağ yakımını supplement destekliyor fakat sen önce kalori takibi yapıp -300 kalori alıyor musun?Şekerden ve hazır yağlardan(margarin tereyağ vb) uzak duruyor musun?Eğer bunları yapıyorsan sonra supplementi alabilirsn

pendragon

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yağ yakımını supplement destekliyor fakat sen önce kalori takibi yapıp -300 kalori alıyor musun?Şekerden ve hazır yağlardan(margarin tereyağ vb) uzak duruyor musun?Eğer bunları yapıyorsan sonra supplementi alabilirsn
Onları belirttiğim gibi yapıyorum hocam ben sadece dediğim gibi daha önce yağ yakımı destekleyen supplement kullanmadığımdan dolayı bilgi almak istemiştim teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,749
Üyeler
140,692
Son üye
emre.exe
Top Bottom