Neler Yeni

yakın bir dostum için sistem bakıyoruz

JEZZRYZE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
SERKAN ÇALIŞKAN
Instagram
serkancaliskanz
Steam
jezzryze
Twitter
JEZZRYZE

ekte belirttiğim sistemi bulduk ram'i 16 yapıp alsak

PUBG mobile zula metin 2 pes 13-16 vs oynuyor kendisi bu konuda ona bir süre apu olarak idare edebilir mi ileriki zamanlarda bi ekran kartı takacak

veya bütçe olarak 3k bandını geçmeyen iş yapan bi öneriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler :)

papasmurf

80+
En İyi Cevap
1
3k bandı demişsiniz. Eğer 3k'lik bir sistemi karşılayabiliyorsanız daha iyi bir apu işlemci alıp ileride ekran kartı takarsanız daha hoş olur. Daha uzun ömürlü olur :).

JEZZRYZE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
SERKAN ÇALIŞKAN
Instagram
serkancaliskanz
Steam
jezzryze
Twitter
JEZZRYZE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3k bandı demişsiniz. Eğer 3k'lik bir sistemi karşılayabiliyorsanız daha iyi bir APU işlemci alıp ileride ekran kartı takarsanız daha hoş olur. Daha uzun ömürlü olur :).
aga ben apudan çakmıyorum açıkçası hani içinde ki gpu neye eşdeğer filan o yüzden aldırmadım belirttiğim oyunları bi süre apu ile kasmadan oynarsa yeterli olur ilerde işlemcinin yettiği güzel bi gpu alır zatan :D

papasmurf

80+
En İyi Cevap
1
aga ben apudan çakmıyorum açıkçası hani içinde ki GPU neye eşdeğer filan o yüzden aldırmadım belirttiğim oyunları bi süre APU ile kasmadan oynarsa yeterli olur ilerde işlemcinin yettiği güzel bi GPU alır zatan :D
ryzen 5 2400g işlemcinin gpu'su baya iyi duruyor. PUBG mobile'dan daha yüksek sistem isteyen başka bir oyun yazarsanız onların da testlerini atabilirim. PUBG Mobile ryzen 5 2400g gpu'su ile test edildiğinde böyle bir sonuç çıkmış.
Özet olarak ryzen 5 2400g yeterince iyi duruyor inteller bu yönden biraz pahalılar bence :). 9400f de önerebilirdim ama gpu'su yokmuş gördüğüm kadarıyla. Bu işlemci alınabilir diyorum :). Tabii daha iyi bir işlemci varsa o da tercih edilebilir.

Top Bottom