Neler Yeni

Yanan psu yerine psu modeli

Arasadam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mustafa Aras
Şimdi ben yanan güç kaynağı yerine ne koyabilirim. Önceki psu 300 Watt dı. Eke bırakacağım görsel arkadaşımın eski güç kaynağı. Yanan güç kaynağı yerine onu taksam bilgisayarda bir sorun kalır mı veya psu yandığı için değiştirmem yapmam gereken bir şey var mı?( sitede elektrikler gidip geldiği için yandığını düşünüyorum psunun. Her zaman saniyelik kesilip gelir.)

Ekler

• 3F40A1DA-46D3-419D-AA58-AE562C763F86.jpeg
    2.4 MB · Hit: 45

Carla

80+
Şimdi ben yanan güç kaynağı yerine ne koyabilirim. Önceki psu 300 Watt dı. Eke bırakacağım görsel arkadaşımın eski güç kaynağı. Yanan güç kaynağı yerine onu taksam bilgisayarda bir sorun kalır mı veya psu yandığı için değiştirmem yapmam gereken bir şey var mı?( sitede elektrikler gidip geldiği için yandığını düşünüyorum psunun. Her zaman saniyelik kesilip gelir.)
kaç yıllık psu hocam

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,512
İsim
göksel yurtcan
bu psu hala çalışıyormu hocam sanki 19 yıllık falan gibime geldi ama ben olsam sistemimi bu psuya emanet etmem

Arasadam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mustafa Aras
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu psu hala çalışıyormu hocam sanki 19 yıllık falan gibime geldi ama ben olsam sistemimi bu psuya emanet etmem
Yanan psu daha kötü haldeydi etiketi siyahla kaplanmıştı adeta yeni gelecek psu ise fazla eski Gta vice city oynamak için açılıyordu psu bu yüzden takılabilir halde imiş. Ayrıca bilgisayarımın TDP değeri fazlasıyla düşük(240) bu yüzden pahalı bir şey bakmayıp boş masraftan kaçınmak istiyorum

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,512
İsim
göksel yurtcan
Yanan psu daha kötü haldeydi etiketi siyahla kaplanmıştı adeta yeni gelecek psu ise fazla eski Gta vice city oynamak için açılıyordu psu bu yüzden takılabilir halde imiş. Ayrıca bilgisayarımın TDP değeri fazlasıyla düşük(240) bu yüzden pahalı bir şey bakmayıp boş masraftan kaçınmak istiyorum
sistem nedir hocam

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,512
İsim
göksel yurtcan
Radeon R7 240 4Gb
İntel i-7 4770
Ram 8 GB DDR 3 1600 MHz
Anakart H81M-K
ben olsam bu sisteme bu psuyu takmam hocam sadece işlemciniz 800tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçe verin psu önerelim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,512
İsim
göksel yurtcan
Vice city oynamalık PC de olsa Cs de 100-180 fps veriyor Allah’a şükür :D
hocam bir bütçeniz var mı bu sistem gayet pahalı bir sistem ve bu psuya emanet etmek mantıklı değil

Arasadam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mustafa Aras
hocam bir bütçeniz var mı bu sistem gayet pahalı bir sistem ve bu psuya emanet etmek mantıklı değil
Hocam bütçe işine girmek istemiyorum keza şirkette fazladan psu var arkadaşta da var bu yüzden fikir sorayım dedim de alınabilecek en ucuz psu alırım herhalde alırsam 150-200 bandında

Yavuz KAYIŞ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Yavuz KAYIŞ
ben olsam bu sisteme bu psuyu takmam hocam sadece işlemciniz 800tl

bütçe verin psu önerelim
bu fiyata alınmaz fakat @Abdullah Hacıgül kampanya paylaşmıştı 1 ay önce 250 TL ye aldım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,512
İsim
göksel yurtcan
Hocam bütçe işine girmek istemiyorum keza şirkette fazladan psu var arkadaşta da var bu yüzden fikir sorayım dedim de alınabilecek en ucuz psu alırım herhalde alırsam 150-200 bandında
bu sisteme ben olsam ucuz psu takmam 150 200tl bütçede 2.el çok güzel psular var bunun için yane konu açın

bu fiyata alınmaz fakat @Abdullah Hacıgül kampanya paylaşmıştı 1 ay önce 250 TL ye aldım
bu psuyu almak asla mantıklı değil

Top Bottom