Neler Yeni

Yapmamı İstediğiniz Bir İnceleme Veya Rehber Var Mı?

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Biraz araştırmam sonucu powerbooat psularının o kadar da kalitesiz olmadığını düşünmeye başladım.
Bunun hakkında detaylı rehber yaparsan iyi olur

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
olabilir hocam detaylı bir şey. Elinde var mı güzel bir psu içi net bir foto olsun.
Bu var ;
Kapasitör ve Grup Regülasyonu DC-DC farkını biliyorum. Trafo ve Bobinlerden bahsetmen iyi olur.

Gp550.png

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,622
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Biraz araştırmam sonucu powerbooat psularının o kadar da kalitesiz olmadığını düşünmeye başladım.
Bunun hakkında detaylı rehber yaparsan iyi olur
Bu var ;
Kapasitör ve Grup Regülasyonu DC-DC farkını biliyorum. Trafo ve Bobinlerden bahsetmen iyi olur.

Alıntıyı görüntüle
O zman psu lar hakkında detaylı bir inceleme yazayım. Bayağı geniş, kaynak olarak gösterilebilecek nitelikte. Olur mu?

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
O zman psu lar hakkında detaylı bir inceleme yazayım. Bayağı geniş, kaynak olarak gösterilebilecek nitelikte. Olur mu?
Olur. İstersen 2 bölüm yapalım. Ben markalardan bahsedilen bir bölüm yapayım. Sende iç yapıdan bahsettiğin bir şey yap.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,622
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
gamegaraj 5t10 incelemesi yapıcam psu yu araştırıyorum aga ne psuymuş
Onu bende bilmiyorum. Bulamadım da . Kullanan car mı diye yeni konu aç istersen. Zira Gamegaraj PSU lar konusunda net bir bilgi paylaşmamış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olur. İstersen 2 bölüm yapalım. Ben markalardan bahsedilen bir bölüm yapayım. Sende iç yapıdan bahsettiğin bir şey yap.
Olur hocam. Benim için farketmez.
Nasıl yazayım başlığı

GURKANSER

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Gürkan Üçpınar
Merhaba;
Yapmamı istediğiniz, bir konu hakkında araştırma tarzında inceleme yada rehber var mı? Genel olur; özel olarak bir ürün olur farketmez.
Mesela: Netac SSD incelemsi veya PSU'nun içindekiler ne işe yarar vb.
Varsa istediğiniz bir araştırma yazın lütfen.
Sandisk ultra 3d m2 ssd şuanda en ucuz 500gb m2 ssd bunu yapabilirsiniz bende bakıyorum ve alıcak gibiyim herkes a2000 tercih ediyor ama neredeyse 100 TL daha pahalı bütçesi olmayanlar olabiliyor sizce nasıl bir ssd

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
Onu bende bilmiyorum. Bulamadım da . Kullanan car mı diye yeni konu aç istersen. Zira Gamegaraj PSU lar konusunda net bir bilgi paylaşmamış.

Olur hocam. Benim için farketmez.
Nasıl yazayım başlığı
ben araştırdım uzun süre yabancı forumlara baktım adamlar giriş seviyesi diyor bazı ülkelerde içinden parça alıyorlarmış güvenilir yerden alın diyorlar

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba;
Yapmamı istediğiniz, bir konu hakkında araştırma tarzında inceleme yada rehber var mı? Genel olur; özel olarak bir ürün olur farketmez.
Mesela: Netac SSD incelemsi veya PSU'nun içindekiler ne işe yarar vb.
Varsa istediğiniz bir araştırma yazın lütfen.
Psular hakkında rehber olabilir . Hangi marka neden alınmamalıdır ? Markalar hakkında yanlış bilinenler olabilir . Yani bi psuya C4 diyip nokta koymayalim . Sebebini söylenirse daha anlaşılır olur .

Snowman X6 3 fanlı modelin incelemesini yapabilir misin ?

Son düzenleme:

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,622
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Psular hakkında rehber olabilir . Hangi marka neden alınmamalıdır ? Markalar hakkında yanlış bilinenler olabilir . Yani bi psuya C4 diyip nokta koymayalim . Sebebini söylenirse daha anlaşılır olur .
@KeremMm seri halinde her şeyiyle bir araştırma gelecek takipte kalın.

Snowman X6 3 fanlı modelin incelemesini yapabilir misin ?
Olabilir. Kullanmıyorum ama kullananbulursam, veya test videolarından alıntı yaparsan yaparım. İster misin?

ben araştırdım uzun süre yabancı forumlara baktım adamlar giriş seviyesi diyor bazı ülkelerde içinden parça alıyorlarmış güvenilir yerden alın diyorlar
Parça çalma olayını yapabileceklerini sanmıyor <zira adam ucuza üretmek için zaten minimum parça kullanıyor :) Bide parça çalsa içinden herhalde boş psu verirler.
Ancak malzeme kalitesi, sertifika gerçek mi, vb. sorulara cevap bulunmalı. Maalesef kullanmadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,928
Üyeler
138,446
Son üye
offdeniz
Top Bottom