Neler Yeni

Yardım Yaptığım oyun için isim önerisi

Furkan26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
furkan
Merhabalar 1 hafta önce unityden bir oyun programlamaya başladım çok aman aman bir şey değil ama uğraşıyorum. Çoğunluğu bitti sayılır ama seneryoyu bitirmedim ben en iyisi sorumu sorayım.
Oyunum zombi oyunu gibi düşünülebilir ama daha çok hikaye bazlı bir oyun olduğu için isimlere çok takılıyorum.
Seneryoda çinde başlayan bir hastalık var hastalığa kapılan kişiler ölüyor 1 saat içinde tekrar canlanıyorlar zombi olarak.
Ama ben bunlara zombi demek istemiyorum The Waking Death'da olduğu gibi aylak demek geldi aklıma ama özentilik yapmak istemiyorum.

Sizce bu düşünme yetisi olmayan ***** canlılara ne demeliyim? Her türlü fikre açığım.

Teşekkür ederim :)

ventioNN

80+ Platinum
Dostum öyle bir yazmışsınki oyunu merak ettim şimdi,yayınlanınca bana yazar mısın? Denemek isterim.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sizce bu düşünme yetisi olmayan ***** canlılara ne demeliyim? Her türlü fikre açığım.
Aklıma bir şey geldi ama buralar çok karışır ...

Oyun yayınlanınca konusunu açmayı unutma, kolay gelsin.

Furkan26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum öyle bir yazmışsınki oyunu merak ettim şimdi,yayınlanınca bana yazar mısın? Denemek isterim.
tabii ki ama dedim ya fazla bir şey değil Play Storedeki Lapse'ye benzeyen bir oyun sadece hikayesini daha gelişmiş yapmaya çalışıyorum.

Kimera

80+ Bronze
İsmini Game Of ......... diye koyarsan 8-10 yaşında ki tüm çocuklar indirir :/

wrein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ali Yağız Özdemir
A Hour To Weird weird derken zombiden kastettim umarım beğenirsin.

Furkan26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İsmini Game Of ......... diye koyarsan 8-10 yaşında ki tüm çocuklar indirir :/
The Day of Death diye bir isim verdim ama ondanda emin değilim daha sade bir isim koymayı düşünüyorum

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,004
İsim
Lokman Açil
Merhabalar 1 hafta önce unityden bir oyun programlamaya başladım çok aman aman bir şey değil ama uğraşıyorum. Çoğunluğu bitti sayılır ama seneryoyu bitirmedim ben en iyisi sorumu sorayım.
Oyunum zombi oyunu gibi düşünülebilir ama daha çok hikaye bazlı bir oyun olduğu için isimlere çok takılıyorum.
Seneryoda çinde başlayan bir hastalık var hastalığa kapılan kişiler ölüyor 1 saat içinde tekrar canlanıyorlar zombi olarak.
Ama ben bunlara zombi demek istemiyorum The Waking Death'da olduğu gibi aylak demek geldi aklıma ama özentilik yapmak istemiyorum.

Teşekkür ederim :)

Silient Olabilir Fransızca Sesiz Anlamına Geliyor Söyleyişide Güzel Bana Göre :)

Top Bottom