Neler Yeni

yardım edermisiniz telefonum şarj olmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Barış Altınbaş
ocak ayında xiaomi redmi note 11 satın aldım son 1 haftadır şarj olmuyor düşürmedim su kaçırmadım bişey olmadı yani sadece yeniden başlatınca şarj oluyor ve prizdeyken yeniden başlatmam gerek prizden söküp tekrar aynı prize takınca yeniden başlatmadan şarj olmuyor tamirciye götürdüm orda tekte şarj oldu przile alakalı değil pc yide ona takıyorum çalışıyo farklı şarjlarlada denedim

TİTAN.

80+ Platinum
ocak ayında xiaomi redmi note 11 satın aldım son 1 haftadır şarj olmuyor düşürmedim su kaçırmadım bişey olmadı yani sadece yeniden başlatınca şarj oluyor ve prizdeyken yeniden başlatmam gerek prizden söküp tekrar aynı prize takınca yeniden başlatmadan şarj olmuyor tamirciye götürdüm orda tekte şarj oldu przile alakalı değil pc yide ona takıyorum çalışıyo farklı şarjlarlada denedim
Tamircide nasıl tekte şarz oluyor onu sordun mu tamirciye ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Barış Altınbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamircide nasıl tekte şarz oluyor onu sordun mu tamirciye ?
yani gittim adam telefonu şarja taktı şarj oldu benim şarjımla taktı yine oldu bende abi evde olmuyor dedim direkt duvar prizine tak dedi taktım yine olmuyor şarjda sorun yok kutudan cıkan şarj ve tableti şarj ediyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Barış Altınbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evde topraklama var mı ?
Veya tesisatta bi problem
Başka evde denedin mi aynı tesisata bağlı
okadarını bilmiyorum ama 1 hafta öncesine kadar sorunsuz şarj oluyordu ve aynı prizde lapotpuda şarj ediyorum sorun olmuyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
Emre Zengin
okadarını bilmiyorum ama 1 hafta öncesine kadar sorunsuz şarj oluyordu ve aynı prizde lapotpuda şarj ediyorum sorun olmuyor
Titan hocamızın dediği gibi evdeki diğer prizlerde sorunsuz şarj oluyor mu?

Top Bottom