Neler Yeni

YARDIM! Sürekli farklı ülkelerden steam kodu geliyor

Hafiye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yiğitcan
Öncelikle en baştan anlatayim bilgisayarıma virüs girdi instagramdan elon mask uzerinden dolandırıcılık yapan kişiler post hikaye felan attılar şifremi değiştırdim epostamı felan filan sonra steam guard varken hesabımdaki değerli eşyalar satılıp 0.23kuruşluk dota itemine 500-600 gibi para ödenmiş steam puanları başka profile gitmiş hemen format atıp şifremi değiştirdim desteğe yazdım sadece steam puanlarım geldi ve üstelik format atıp değiştirmeme rağmen hindistandan steam guard mesajı gelip duruyor sadece hindistanda değil amerika ve biçok farklı ülke ama çoğunlukla hindistan

Yvzhn24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yavuzhan AYDEMİR
Öncelikle en baştan anlatayim bilgisayarıma virüs girdi instagramdan elon mask uzerinden dolandırıcılık yapan kişiler post hikaye felan attılar şifremi değiştırdim epostamı felan filan sonra steam guard varken hesabımdaki değerli eşyalar satılıp 0.23kuruşluk dota itemine 500-600 gibi para ödenmiş steam puanları başka profile gitmiş hemen format atıp şifremi değiştirdim desteğe yazdım sadece steam puanlarım geldi ve üstelik format atıp değiştirmeme rağmen hindistandan steam guard mesajı gelip duruyor sadece hindistanda değil amerika ve biçok farklı ülke ama çoğunlukla hindistan
Geçmiş olsun 🫡

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Geçmiş olsun baya karışık durum.

Hafiye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yiğitcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Hocam gecmis olsun öncelikle insallah bir sorun olmaz, vpn kullanildigi icin normal bir sey farkli ulkelerden gelmesi.

Hafiye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yiğitcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herkese Ayrı ayrı teşekkür ederim kafama takılan şey su şifreyi formatlı pcdende değişsem yine kod geliyo yani nasıl mümkün olabilir hala şifremi nasıl biliyor olabilirler guard varken 1 defa girdiler sonrası hep kod gelmeye başladı bilgisayar parçalatıma sorun olabilirmi ? Hani şu pc parçalarına yerleşen virüsler varya ve bugüne kadar ilk defa virüs giriyor her türlü virüsten bir şekilde uzak durabilsemde bu bu çok anormal nasıl bulaştığını bile bilmiyorum şuan tek korkum hesaptaki oyunlara bir şey olması

kaanalpay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
Antivirüs uygulamalarıyla bi tarama yapın. Normalde parçalara yapışsn bir virüs olmaması lazım. Olma ihtimali çok düşğk

Hafiye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yiğitcan

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Geçmiş olsun hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom