Neler Yeni

Çözüldü✓ Yardım win 11 ekran gidip geliyor masa üstü pc

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin
Hocam formatlarsam fabrika ayarlarina çeksem geçer mi bir de boşa format atmakdan korkmuyor değilim explorer.exe hatası gibi duruyordu masaüstüde bulunan oyunları açabiliyorum ama dosyaları açamıyorum bir yolunu bulup önemli dosyaları flash belleğime attım sıfırlasam geçer mi neden olur bu vb. Çok soru var kafamda bu sorun laptoplarda güç dengesizliği sonucu oluşuyor benim psu mu sıkıntılı acaba dedim bir an ama ne yapacağımı bilemedim
https://www.technopat.net/sosyal/konu/dism-araci-nedir-ve-nasil-kullanilir.1161775/ Bunu dener misiniz hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Sinan çakıroğlu

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin
Denerim hocam başka öneriniz varsa çok mutlu olurum ayrıca hocam halen aklımda fabrika çeksem ya da format atsam geçer mi sorusu var siz kendi sorununuzda formatı denediniz mi ya da fabrika ayarlarını?
İlk Windows 10 da olduğunda format atmıştım ve bir daha olmamıştı. Sonra Windows 11 kurunca başıma geldi onu da zor da olsa güvenli modda başlatarak sorunu hallettim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Sinan çakıroğlu
İlk Windows 10 da olduğunda format atmıştım ve bir daha olmamıştı. Sonra Windows 11 kurunca başıma geldi onu da zor da olsa güvenli modda başlatarak sorunu hallettim.
Hocam format attığınızda tekrardan driverları kurmak zorunda kalmışmıydınız ben fabrika ayarları çeksem yüklemek zorunda kalırmıyım?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin
Hocam format attığınızda tekrardan driverları kurmak zorunda kalmışmıydınız ben fabrika ayarları çeksem yüklemek zorunda kalırmıyım?
Fabrika ayarlarınızdan kastettiğiniz Windows'un kendi içindeki sıfırlama dimi? En temizi format atmanız olur driverları sorun etmeyin. Sisteminizdeki tüm parçaların adlarını eksiksiz yazarsanız size gerekli olan tüm sürücüleri atarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Sinan çakıroğlu
Fabrika ayarlarınızdan kastettiğiniz Windows'un kendi içindeki sıfırlama dimi? En temizi format atmanız olur driverları sorun etmeyin. Sisteminizdeki tüm parçaların adlarını eksiksiz yazarsanız size gerekli olan tüm sürücüleri atarım.
Evet hocam fabrika ayarlarına sıfırla menüsü kendi içindeki. Formatı bilgisayarcıya götürüp yaptıracağım eğer cözemezsem ilk olarak kendi içindeki sıfırlamayı denemeyi düşünüyorum olmazsa format atacağım. Çok sağolun hocam size ben atacağım zaman tüm parça bilgisini veririm. Peki win 10 mu 11 mi yüklemeliyim ?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin
Evet hocam fabrika ayarlarına sıfırla menüsü kendi içindeki. Formatı bilgisayarcıya götürüp yaptıracağım eğer cözemezsem ilk olarak kendi içindeki sıfırlamayı denemeyi düşünüyorum olmazsa format atacağım. Çok sağolun hocam size ben atacağım zaman tüm parça bilgisini veririm. Peki win 10 mu 11 mi yüklemeliyim ?
BİOS güncelleyip sıfırdan Windows 11 yükleyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Sinan çakıroğlu
Arkadaşlar mutlu haber format atmadım. Pc 1 hafta sonunda güncelleme geldi ve düzeldi neden oldu bilmiyorum ve neden düzeldi tek bildiğim tahmin ettiğim gibi işletim sistemi hatasıymış. güncelleniyor yazısından sonra pc açıldı ve düzelmişti. Bu sorunu gelecekte yaşayacak arkadaşlar benim gibi sabırlı olmalarını söyleyebilirim sadece. Windows 11 hatası diyebilirim. İyi forumlar arkadaşlar umarım ben dahil kimse böyle bir sorun yaşamaz.

Top Bottom