Neler Yeni

YARDIMM PC DE TAKILMA SORUNU

RK EMRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emre şahin
Merhaba 4070 TL ekran kartım ve r95900x işlemcim var 32 GB ram ile kullanıyorum ama FC24 valorant ve bazı oyunlarda arada takılma oluyor 2k monitörde oynanama rağmen bu sorunu nasıl çözebiliriz ddu ile ekran kartı diriverini silip tekrar yükledim düzelmedi FC 24de sürekli takılma oluyor

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eray
bios güncel olmayabilir ramlerde bozukluk olabilir memtest86 ile bakmak lazım ekran kartı veya işlemci ısındığından olabilir fc 24 kendisi problemli olabilir hepsini teker teker denemen lazım başka oyunlarda takılma oluyor mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

pardon yazmışsınız yeni gördüm pc ile alakalı problem olabilir

RK EMRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emre şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bios güncel olmayabilir ramlerde bozukluk olabilir memtest86 ile bakmak lazım ekran kartı veya işlemci ısındığından olabilir fc 24 kendisi problemli olabilir hepsini teker teker denemen lazım başka oyunlarda takılma oluyor mu ?

pardon yazmışsınız yeni gördüm pc ile alakalı problem olabilir
Forzada olmuyor ekstrem 2 k 4 k ile oynuyorum god da olmadı yüksek grafikli hiç ni oyunda olmuyor ısıları anlık takip ediyorum sensör ekran var ısıda yükselmıyor

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eray
siz öncelikle şu videoda belirtilen adımları yapın ramlerde sıkıntı var mı yok mu onu anlayalım

biosu da güncel tutun açıkcası benim bileceğim daha bir şey yok bu ikisinden başka bu sorunları daha önce yaşadığımdan halletiğim için sıkıntı çekmiyorum bildiğim kadar konuşuyorum sadece

RK EMRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emre şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
siz öncelikle şu videoda belirtilen adımları yapın ramlerde sıkıntı var mı yok mu onu anlayalım

biosu da güncel tutun açıkcası benim bileceğim daha bir şey yok bu ikisinden başka bu sorunları daha önce yaşadığımdan halletiğim için sıkıntı çekmiyorum bildiğim kadar konuşuyorum sadece
Sadece bios kaldı yapmadığım herhalde geriye kalan herşeyi denedim bütün testleri yaptım hepsinin skoru cok iyi bi bios deneyeyim

Top Bottom