Neler Yeni

yarın hangi hazır sistemi alayım

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
arkadaşlar artık bir tanesini alacağım, bunlardan hangisi mantıklıdır bekle vs demeyin ya da amd kart önermeyin nvidia istiyorum.

Jezo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Jezo Reis
arkadaşlar artık bir tanesini alacağım, bunlardan hangisi mantıklıdır bekle vs demeyin ya da amd kart önermeyin nvidia istiyorum.
vatandaki alınır pc hocasındaki bilgisayar hem pahalı hemde o fiyata daha iyi bir sistem toplanabilirdi içindeki işlemci ise hurda pc hocasından beklemezdik

Koraybaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Koray Somuncu
Madem alacan intel olan iyi

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
Dr Luciano
ikisi arasında tercih yapacak olsam; Vatan sistemi seçerdim.
diğeri hem daha pahalı hem de işlemci kötü.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,327
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Vatan olanı alın hocam.

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatan olanı alın hocam.
vatandaki alınır pc hocasındaki bilgisayar hem pahalı hemde o fiyata daha iyi bir sistem toplanabilirdi içindeki işlemci ise hurda pc hocasından beklemezdik
Madem alacan intel olan iyi
ikisi arasında tercih yapacak olsam; Vatan sistemi seçerdim.
diğeri hem daha pahalı hem de işlemci kötü.
ikisinden biriyse vatandaki daha iyi
beyler psu ve ekran kartı için 1k değmez mi? hectorda 12gb rtx 2060 mevcut ayrıca psu'su güven veriyor işlemci biraz kötü ama 2060'ı besliyor bilemedim ya

Jezo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Jezo Reis
beyler psu ve ekran kartı için 1k değmez mi? hectorda 12gb rtx 2060 mevcut ayrıca psu'su güven veriyor işlemci biraz kötü ama 2060'ı besliyor bilemedim ya
12 gb lik ne oyunu oynayacaksınız hocam bu 1 2. si kullandıkları işlemcinin önbelleği o kadar düşük ki online oyunlarda kasma sebebine bile neden olabilir alacaksanız işlemcisini değişip alabilirsiniz ama vatandaki daha iyi.

Yuzars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf Öztürk
12 gb lik ne oyunu oynayacaksınız hocam bu 1 2. si kullandıkları işlemcinin önbelleği o kadar düşük ki online oyunlarda kasma sebebine bile neden olabilir alacaksanız işlemcisini değişip alabilirsiniz ama vatandaki daha iyi.
vatandaki bitmişde ne kdardı fiyatı acaba ?

Top Bottom