Neler Yeni

Yardım Yaşlı Birisi için Redmi 10 2022 Sorun Çıkartırmı?

java

80+ Bronze
Merhaba. Bir arkadaşım Babası için 2. Elde Redmi 10 2022 satın alacak. Arkadaş Xiaomi'den anlıyor cihazı aldığı gibi reklamları kapatacak ve gereksiz uygulamaları silecek. (getapps vs.)
Arkadaşın Babasının istekleri:
Youtube'da sıkıntı çıkarmadan video izlemek.
Arama yapmak mesaj atmak.
Fotoğraf çekmek.
İnternette Haber okumak.
Bankacılık işlemleri yapmak.
Ve Candy Crush oynamak.

Ayrıca Arkadaşın Babası Şuan Galaxy J1 Kullanıyor memmun telefonundan ama son zamanlarda anakartı sorun çıkarmaya başlamış.
Kısaca Redmi 10 2022 Bu adam için güzel bir telefon olurmu?

Fiyat: 4900TL'ye alacak. Ve kaçak değil.

java

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani aslında telefon güzel ama redmi işte.
Bana kalırsa samsung daha iyi olur yazılımı daha iyi her konuda
Bende öyle düşünüyorumda bu fiyat bandında A04 alınmaz gibi geliyor. Bana kalırsa bütçe artırıp arkadaşın A23 alması daha mantıklıda redmi 10 2022'de kararlı.

Golf 4 R32

80+ Silver
Bende öyle düşünüyorumda bu fiyat bandında A04 alınmaz gibi geliyor. Bana kalırsa bütçe artırıp arkadaşın A23 alması daha mantıklıda redmi 10 2022'de kararlı.
Zaten kararlıysa fikrini değiştirmek zor olur. A13e bakabilir fena bir cihaz değil. Sonuçta babası diyorsunuz akşama kadar oyun oynamayacak ki. A13de kullanılan işlemci benim telefonda da var (A21s) ben oyun oynadığım hale çok rahat işimi görüyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: java

java

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten kararlıysa fikrini değiştirmek zor olur. A13e bakabilir fena bir cihaz değil. Sonuçta babası diyorsunuz akşama kadar oyun oynamayacak ki. A13de kullanılan işlemci benim telefonda da var (A21s) ben oyun oynadığım hale çok rahat işimi görüyor.
Yani a13'e bakılır aslında. Benimde 1 aya kadar eski ve çok severek kullandığın Sony telefonum bozuldu. Baya bi bu fiyat bandında xiaomi düşündümde en sonunda ikinci elden parayı basıp A52s aldım. Samsung yazılım konusunda mükemmel.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Xiamo telefonlarını anlamıyorum telefonun kendi içinde reklam çıkıyor bi yandan komik bi yandan sinir bozucu, benim bir yakınımda Redmi 9c var telefonundan ayarlara giriyorum 5 saniye bekleten reklam çıkıyor

• Beğen

Can...

80+ Platinum
Xiamo telefonlarını anlamıyorum telefonun kendi içinde reklam çıkıyor bi yandan komik bi yandan sinir bozucu, benim bir yakınımda Redmi 9c var telefonundan ayarlara giriyorum 5 saniye bekleten reklam çıkıyor
öyle bir saçmalık mı varmış la yeni duydum almayı Düşünmediğim markaydı şimdi hiç düşünmüyorum :D

• Beğen

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
öyle bir saçmalık mı varmış la yeni duydum almayı Düşünmediğim markaydı şimdi hiç düşünmüyorum :D
Valla bende şaşırdım inanmak istemedim ama gerçekten öyleydi böyle instagram, facebook bazen tuvalette oynayacağın basit 2 dk lık oyun reklamları çıkıyor

Top Bottom