Neler Yeni

Yavru kediyi yanlışlıkla ezdim

tufankaya41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Tufan
2 hafta once yolda 2 gozu kor yavru kedı buldum cok guzeldı 2 tane veterıne goturdum ıkısıde gozunun duzelmesı ımkansız gozunun alınması gerektıgını soyledı buyuyunce
bugun goz damlalarını surdum yas mama verdım motorsıkletımle gerı gerı garajdan cıkarken lastıgın arkasına gırmış en son baktıgımda yerındeydı ne ara kostu geldı anlamadım bıle yanlıslıkla ezdıgımı gorunce kendımden gectım 10 sanıye hıc bırsey yapamadım agladım konusamadım hemen veterıne goturmek ıstedım ama 10 sanıye kadar surdu asırı vıcdan azabı cekıyorum hıc aklımdan cıkmıyor 2 saatır bunun gunahı varmıdır? veya herhangı bır yere yardım yapmam gerekırmı cok uzgunum beyler bılen varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi ölmeseydi seviyor olacaktım ne yapacagımı bılmıyorum

Rulep

80+ Gold
Veterinere götür kasıtlı bir şey değil sonuçta

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
O güzel yüreğini vicdanını Allah biliyor üzülme kardeşim her şey de vardır bi hayır Allah onu karşına çıkarmış ameline iyilik işletmis onunla ilgilenmişsin sen görevini en güzel şekilde yerine getirmissin içini ferah tut

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Emre Yılmaz
Hocam dini olarak günahı sevabi nedir bilemem ama sonuçta isteyerek yapmadın. Önemli olan niyet derler zaten. Sen ona iyilik yapmaya çalışmışsin bir kaza olmuş sonuçta. Kendini kötü hissetmen vicdanlı merhametli biri olduğunu da gösteriyor. İçin rahat etmiyorsa maddi imkanın varsa başka bir kediye maddi destekte bulunabilirsin belki yüreğine su serper

SnareEcho

80+ Silver
2 hafta once yolda 2 gozu kor yavru kedı buldum cok guzeldı 2 tane veterıne goturdum ıkısıde gozunun duzelmesı ımkansız gozunun alınması gerektıgını soyledı buyuyunce
bugun goz damlalarını surdum yas mama verdım motorsıkletımle gerı gerı garajdan cıkarken lastıgın arkasına gırmış en son baktıgımda yerındeydı ne ara kostu geldı anlamadım bıle yanlıslıkla ezdıgımı gorunce kendımden gectım 10 sanıye hıc bırsey yapamadım agladım konusamadım hemen veterıne goturmek ıstedım ama 10 sanıye kadar surdu asırı vıcdan azabı cekıyorum hıc aklımdan cıkmıyor 2 saatır bunun gunahı varmıdır? veya herhangı bır yere yardım yapmam gerekırmı cok uzgunum beyler bılen varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi ölmeseydi seviyor olacaktım ne yapacagımı bılmıyorum
Sonuçta istemeden oldu. Günah sayılmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,543
Üyeler
156,511
Son üye
Cisseko