Neler Yeni

Yavru kediyi yanlışlıkla ezdim

tufankaya41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Tufan
Hocam dini olarak günahı sevabi nedir bilemem ama sonuçta isteyerek yapmadın. Önemli olan niyet derler zaten. Sen ona iyilik yapmaya çalışmışsin bir kaza olmuş sonuçta. Kendini kötü hissetmen vicdanlı merhametli biri olduğunu da gösteriyor. İçin rahat etmiyorsa maddi imkanın varsa başka bir kediye maddi destekte bulunabilirsin belki yüreğine su serper
Motorlu kuryeyim mamayla geziyorum yanımda hep zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

O güzel yüreğini vicdanını Allah biliyor üzülme kardeşim her şey de vardır bi hayır Allah onu karşına çıkarmış ameline iyilik işletmis onunla ilgilenmişsin sen görevini en güzel şekilde yerine getirmissin içini ferah tut
Yemin ederim şimdi gömdüğüm yerden geldim özür diledim hayvandan normalde insanlara karşı çok gamsız biriyimdir ama hayvanlara karşı beni görünce kimse tanımıyor çok farklı insan oluyorum çok hassasım hayvanlar konusunda bana en büyük kötülük hep insanlardan geldiği için

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Motorlu kuryeyim mamayla geziyorum yanımda hep zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yemin ederim şimdi gömdüğüm yerden geldim özür diledim hayvandan normalde insanlara karşı çok gamsız biriyimdir ama hayvanlara karşı beni görünce kimse tanımıyor çok farklı insan oluyorum çok hassasım hayvanlar konusunda bana en büyük kötülük hep insanlardan geldiği için
Keşke bazı insanlar hayvanlar kadar fedakâr ve merhametli olsa

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
keşke , evimde bile 4 tane kedim var çok utanıyorum kendimden iğrendim yemin ederim
Evde kedi beslenmez ama ona karşıyım biraz ev ortamında sıkıntı onun haricinde bende seviyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
çok temiz hayvanlar astım gibi hastalık yoksa bence beslenir peygamber efendimiz kedinin su içtiği tastan abtest bile alırmış
Kedi olan evde namaz kılınmaz ama bende hayvanları çok severim bahçeli evimiz olsa anında köpek alırdım maalesef apartman dairesinde mümkün olmuyor bunlar

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Son düzenleme:
Top Bottom