Neler Yeni

Yayıncı veya Youtuber olmak için ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Arın Örskıran

Yaşım 12 evet,yaşım küçük ama yayıncı veya youtber olmak istiyorum ne yapmalıyım? minimum bütçeli nasıl bir setup kurarım?

zSlexyBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Yigit Can

Yaşım 12 evet,yaşım küçük ama yayıncı veya youtber olmak istiyorum ne yapmalıyım? minimum bütçeli nasıl bir setup kurarım?
bilgisayar topla mikrofon fln çok bütçeli olmasın birde hangi oyun üzerine yt kanalı açacaksın ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Arın Örskıran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayar topla mikrofon fln çok bütçeli olmasın birde hangi oyun üzerine yt kanalı açacaksın ?
Yt veya Twitch farketmez. aslında onlar sıkıntı değil, yaşım küçük ondan korkuyorum.
Bu arada FPS oyunları oynayacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Arın Örskıran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
korkmana gerek yok ilk yt aç sonradan twich başlarsın facecam açıcakmısın ve hangi oyun üzerine olacak yt kanalın ?
Youtube açıp ordan kitle edinip Twitch e geçmeyi planlıyorum.Facecam açıcağım.CS GO,PUBG.VALORANT.PES,FİFA VB.

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Hobi olarak başla. İster sohbet et, ister oyun oyna, neyi yapabiliyorsan onu yap.
Ayrıca bazı platformlar için yaş kriterini karşılamıyorsun. Bu yüzden kanalın kapatılabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Arın Örskıran
Facecam var hm ben senin yerinde olsam 1000 aboneye kadar yorumları kapatırım senin yt kanılın ismini de abone getireyim
Öyle yapacağım zaten yorumları kapatacağım.Ama ülkemizde çocuklara karşı önyargı var ondan korkuyorum.

Top Bottom