Neler Yeni

Yazılım ve Dersler için Laptop önerisi

spacez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Çağdaş
Bütçe
22000
Merhaba video edit, yazılım vs gibi konularda laptop arıyorum genelde oyuncu laptoplarıyla iş odaklı laptoplar arasında çok kaldım ne farkı var? fiyat olarak çünkü ikiside benzer oluyor genelde

çok oyun oynayan biri değilim ama arada oynayabilirim yüksek grafikli oyunlar oynamıyorum ama benim için edit yazılım vs de kesinlikle sorun çıkarmaması lazım

buna göre oyuncu laptop umu almam mantıklı olur yada normal mi öneriniz nedir hangi laptoplardir bütçem 20-25 k bandinda

Merhaba video edit, yazılım vs gibi konularda laptop arıyorum genelde oyuncu laptoplarıyla iş odaklı laptoplar arasında çok kaldım ne farkı var? fiyat olarak çünkü ikiside benzer oluyor genelde

çok oyun oynayan biri değilim ama arada oynayabilirim yüksek grafikli oyunlar oynamıyorum ama benim için edit yazılım vs de kesinlikle sorun çıkarmaması lazım

buna göre oyuncu laptop umu almam mantıklı olur yada normal mi öneriniz nedir hangi laptoplardir bütçem 20-25 k bandinda
Hocam benim önerim ekran kartsız alman ekran kartı oyun tasarım gibi işlerde lazım oluyor benim önerim m1 air macbooktur hem çok ince hem aşırı hafif hemde batarya süresi çok iyi ama anca hafif oyunlar oynarsın lol tarzı

spacez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Çağdaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam benim önerim ekran kartsız alman ekran kartı oyun tasarım gibi işlerde lazım oluyor benim önerim m1 air macbooktur hem çok ince hem aşırı hafif hemde batarya süresi çok iyi ama anca hafif oyunlar oynarsın lol tarzı
ya M1 deneyimledim gayet güzel bir cihaz fakat fiyatını hak etmiyor gibi geliyor bana Apple'dan biraz uzak durmaya çalışıyorum

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
sana sağlam işlemcili ortalama ekran kartlı 3050/4050 falan bi laptop lazım o fiyat bandına 16gb ramli bulmak zor olacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

lenovo ideapad 3 ve acer nitro 5 modellerine bir göz at

ya M1 deneyimledim gayet güzel bir cihaz fakat fiyatını hak etmiyor gibi geliyor bana Apple'dan biraz uzak durmaya çalışıyorum

Hocam huaweide cok guzel cihaz biri 14 biri 16inç

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk

huawei eskiden iyiydi şimdi çok pahalı değmez

ConquerorXIV

80+ Gold

spacez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Çağdaş
16 GB ram olan modeli yok mu acaba?

D serileri aklımdaydı hocam güzeller fakat mesela oyuncu bu fiyat bandindaki oyuncu laptoplariyla farkı ne oluyor tam olarak

ConquerorXIV

80+ Gold
16 GB ram olan modeli yok mu acaba?

D serileri aklımdaydı hocam güzeller fakat mesela oyuncu bu fiyat bandindaki oyuncu laptoplariyla farkı ne oluyor tam olarak
macbooka benzeyen, şık ve ekran kartsız cihaz farkı
16ram olunca fiyat çok değişiyor sen onu kendin alıp yükseltebilirsin

Top Bottom