Neler Yeni

Yazılım ve programlama için 18.000TL Laptop Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Toksal
Bütçe
18000
Merhabalar siber güvenlik öğrencisiyim yazılım ve programlama için laptop alacağım. oyun oynamayacağım. C+ , C SHARP , java script gibi dillerde çalışacağım.

istediğim özellikler
ips panel
8 veya 16 gb ram (8gb ram olursa yükseltilebilir bir cihaz önerin lütfen ama 16 olursa çok hoş olur)
15.6 inc olsun max 16 inç olabilir
işlemci olarak 1235u düşündüm piyasada en çok o var yeterli mi diye size sorayım değilse farklı işlemcili de önerebilirsiniz

ayrıca ekran kartı olmasın lütfen ben bilgisayarı yazılım ödev düzenleneme dizi ve film izleme araştırma için kullanacağım.

bunu düşündüm bir ara

en uygun laptop hangisi yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.

Existentia

80+ Silver
hocam biraz daha iyi işlemcili bir model arardım açıkcası

Existentia

80+ Silver
yazılım için uygun mudur bide hp nin bu modeli kalitelimidir bir sıkıntı çıkartırmı ilerki dönemlerde
hocam yazılımcı olarak söylüyorum 7735u güzel bir işlemci öyle müthiş bir şeye de ihtiyaç duymuyorsunuz 16 gb ram var zaten o yüzden kafanız rahat olsun bu pc sizi yetmemeye başlarsa zaten para kazacak seviyeye geldiniz demektir bir yerde çalışmaya başlarsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Toksal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
müsaitseniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam yazılımcı olarak söylüyorum 7735u güzel bir işlemci öyle müthiş bir şeye de ihtiyaç duymuyorsunuz 16 gb ram var zaten o yüzden kafanız rahat olsun bu pc sizi yetmemeye başlarsa zaten para kazacak seviyeye geldiniz demektir bir yerde çalışmaya başlarsınız
2 3 model daha önerebilme şansınız var mı acaba aralarında seçeyim buna benzer intel işlemcilide olur bakıp eleyip alayım

Top Bottom