Neler Yeni

Yazın tyt çalışacam soru bankası yt kanalı önerisi?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
arkadaşlar selam yazın tyt çalışmayı düşünüyorum aklımda biyoloji için dr. biyoloji 29 videoluk serisi var kendi kitabını alıp o seriyi izlemeyi düşünüyorum . Kimyada ise görkem şahin beğeniyorum 6 saatlik genel tekrarı var ama az bilgi olacağıını düşünüyorum fakat uzun tyt notlarıda 89 video benim dershanem falanda var o yetişmez yani demek istediğim 6 saatlik videoyu önerir misiniz yoksa başka kanal tavsiyeniz var mı?
fizikte ise hiçbir fikrim yok şu an vip fizik güzel gibi onunda 30 videoluk serisi var onu izler yaparım diyorum
bunun dışında hepsine birer tanede soru bankası almak istiyorum biyo için biyotik veya palme gibi , kimyada orbital , fizikte ise bi fikrim yok yani bana hem fizik soru bankası hem 6 saatlik kimya videosu olur mu hemde planım nasıl değerlendirirseniz mutlu olurum
ayt ise dershane soru bankası aldırttı oradan soruları çözeceğim bu arada vip fizik ayt si iyi midir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Rulep

Son düzenleme:

Rulep

80+ Gold
dersahaneyi kesin bırak
fiziğin babası özcan aykın kesinlikle ondan başla
dr biyoloji iyidir ama tyt de ben pek anlamadım biosem izlemiştim

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dersahaneyi kesin bırak
fiziğin babası özcan aykın kesinlikle ondan başla
dr biyoloji iyidir ama tyt de ben pek anlamadım biosem izlemiştim
hocam parasını ödedik birde ağustosda 12 ye başlıyacaklar iyi olur diye düşünüyorum

Rulep

80+ Gold
hocam parasını ödedik birde ağustosda 12 ye başlıyacaklar iyi olur diye düşünüyorum
öncelikle geçmiş olsun iptal edebiliyorsan ettir taşınacağız de bir şey yap iptal ettir aşırı zaman kaybı olacak çok pişman olacaksın ne yap et iptal et istediğin sıralamayı elde edemeyip mezuna kalmana bile sebep olabilir

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
öncelikle geçmiş olsun iptal edebiliyorsan ettir taşınacağız de bir şey yap iptal ettir aşırı zaman kaybı olacak çok pişman olacaksın ne yap et iptal et istediğin sıralamayı elde edemeyip mezuna kalmana bile sebep olabilir
hocam zaten bu ülkede bi halt olmazsa yurtdışında üniversite okuyacağım o yüzden sorun değil 😅 teşekkürler bu arada :(

Rulep

80+ Gold
hocam zaten bu ülkede bi halt olmazsa yurtdışında üniversite okuyacağım o yüzden sorun değil 😅 teşekkürler bu arada :(
öyle bir imkanın varsa direkt yurtdışında oku. dönersin bildiklerini aktarırsın hep birlikte kalkınırız

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
öyle bir imkanın varsa direkt yurtdışında oku. dönersin bildiklerini aktarırsın hep birlikte kalkınırız
Hocam orada tip sıkıntı yani burada kazanırsam onu iyi
Kimyada öneriniz var mı yt ile ilgili

Rulep

80+ Gold
Hocam orada tip sıkıntı yani burada kazanırsam onu iyi
Kimyada öneriniz var mı yt ile ilgili
nedense aklım akademisyenliğe gitti üniversite de çalışırsın diye düşündüm
tıp kazanmak istiyorsanız öncelikle bir konuda anlaşmamız gerek o dershaneye iptal edilecek daha dersler başlamamış ederler diye düşünüyorum diğer türlü kazanmanız çok zor okul başlayınca zamanın değerini anlayacaksın arkadaşların dershaneye gitmemek için çaba gösterecekler çünkü konular çakışacak senin acilen öğrenmen gereken konu olduğunu fark edeceksin dershaneye başka konu anlatacak veya dershanedeki hoca anlatamayacak vb. hem yazın kim gidecek dershaneye ders görecek o kadar sıkıcı ki evde serin serin çalışırsın canın sıkılırsa akşama doğru gidersin kütüphaneye on numara ders çalışma
kimya da özet videolar iş görür bence soru üzerinden pekiştirirsin diye düşünüyorum ösym çok sıkıştırmıyor tyt fende unutacan zaten o yüzden çok vakit ayırma gerek yok not kesin tut

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Bencede dershaneyi bırakmalısın tamamen para tuzağı şuan çok ilgililerdir öğrencilere karşı ama taksitlerin bitmesine yakın seni görmezler dinlemezler bile arkadaşın dediği gibi ne yap ne et ayrıl. Sonrasında zaten 3 tane mükemmel kanalı söylemişsin, görkem şahin uzun diyorsan kitabını al ve sen okuyarak git anlamadığın yerin videosunu izle ben öyle yapmıştım. Vip fizik güzel dr.biyoliji mükemmel ama bak sakın yazdan sonra tyt konu çalışayım deme full denemler ile git netlerini artıracak o. Konuyu bilmezsen bile 5-6 denemede o soru çıkar videosunu izlersin artık yaparsın. Yaz bittimi hemen ayt matematik, ayt fen hiç vakit kaybetme hiç. Dershaneye de gitme kendi bu senem tamamen anlattığım gibiydi başta öyle ilgi veriyorlar sene ortasında sana hiç bir şey katmazlar . Sene sonunda seneye tekrar gel diye yakana yapışırlar bugün yaşadım lütfen gitme dershaneye

Omnissiah

80+ Bronze
dershaneyi bırakma zira yalnız çalışmak psikolojini olumsuz etkiler en azından o disiplin ortamı fayda sağlar

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
Bencede dershaneyi bırakmalısın tamamen para tuzağı şuan çok ilgililerdir öğrencilere karşı ama taksitlerin bitmesine yakın seni görmezler dinlemezler bile arkadaşın dediği gibi ne yap ne et ayrıl. Sonrasında zaten 3 tane mükemmel kanalı söylemişsin, görkem şahin uzun diyorsan kitabını al ve sen okuyarak git anlamadığın yerin videosunu izle ben öyle yapmıştım. Vip fizik güzel dr.biyoliji mükemmel ama bak sakın yazdan sonra tyt konu çalışayım deme full denemler ile git netlerini artıracak o. Konuyu bilmezsen bile 5-6 denemede o soru çıkar videosunu izlersin artık yaparsın. Yaz bittimi hemen ayt matematik, ayt fen hiç vakit kaybetme hiç. Dershaneye de gitme kendi bu senem tamamen anlattığım gibiydi başta öyle ilgi veriyorlar sene ortasında sana hiç bir şey katmazlar . Sene sonunda seneye tekrar gel diye yakana yapışırlar bugün yaşadım lütfen gitme dershaneye
hocam benim dershane butik bir yeryani 36 12 max olur o yüzden pek sorun olmaz bence birde bu yılda gittim bence fena ilgilenmşiyorlardı tabi berbat 1-2 hoca vardı ama ucuz bir yer yapcak bir şey yok hem deneme falanda var
görkem şahini hiç öyle yapmak istemiyorum ama en son öyle yapacam olmadı veya günde 3 video 😭

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Cenk Sezgin
Hocam mezun olan birisi için dershane mantıklı mı ? Vakit konusunda bide.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Benim mezun 1 du bu sene dershane bana katmaktan çok aldı, bir iki hocanın hakkını yemicem biyolijici hâlâ ilgileniyor her öğrenciyle sınavdan sonrada arayacağını söyledi. Ama ne denemeleri iyi yapıyorlar (%95ı) ne de disiplini sağlıyorlar. Yani diyeceğim asla gidilmez. Benim derece yapmış bir arkadaşım o kadar söyledi bana gitme diye dinlemedim. Dershaneye vereceğin min 40k. 40k nin 5-6 bini YouTube hocalarının video ders defterlerine ver ve diğer kitaplara yazın hatta 1 ay içinde tyt bitir sonrasında dolap gibi yerlerde satılan Türkiye geneli kurumsal denemeleri satın al full ayt kas ben bu senede kaldım TYT konusunda iyiyim ama ayt çok kötü yazın bir yerlede çalışıp para biriktircem döndüğümde sadece ayt çalışacam evde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vakit konusuna gelecek olursak sene başında ben dershaneye gitmek istediğimde ailem yok dershaneden sıkıldım yo evde çalışacam diyemezsin dedj bana bunun için son güne kadar her derse gittim 2.dönemden sonra sınıfta neredeyse ben tek vardım dershanede toplam 40-50 kişi yoktu öyle düşünün. Ve o gelmeyen kişiler ayt sayesinde beni geçiyorlar tytde herkese fark atıyorum ama ayt işte napacaksın

Son düzenleme:
Top Bottom