Neler Yeni

YD İphone 14 Pro Max Nereden Alınır

yk293618

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Emre Kılıç
Merhaba YD 14 Pro Max almayı düşünüyorum istanbul içi güvenilir biryer varmı bilgilendiriseniz sevinirim

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
kanka nasıl güvenilir biryer olsun kaçak mal bu sonuçta :D ayrıca türkiyede garantisi yok uluslararası alındığı ülkede garantisi var sadece ücretle bile tamir ettiremiyorsun apple'a bilgin olsun.
ayrıca 8 ay açık da kalan 4 ay kapalı kalacak o zaman ne yapacaksın ? paran yetmiyorsa almayacaksın abi iphone falan şu fukaradroid telefonlarını alıp kasa kasa hata sorun yaşaya yaşaya kullanacksın :D linç etmeyin boşa mute atıyorum bu tarz konulara hiç laf anlatmaam

yk293618

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Emre Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka nasıl güvenilir biryer olsun kaçak mal bu sonuçta :D ayrıca türkiyede garantisi yok uluslararası alındığı ülkede garantisi var sadece ücretle bile tamir ettiremiyorsun apple'a bilgin olsun.
ayrıca 8 ay açık da kalan 4 ay kapalı kalacak o zaman ne yapacaksın ? paran yetmiyorsa almayacaksın abi iphone falan şu fukaradroid telefonlarını alıp kasa kasa hata sorun yaşaya yaşaya kullanacksın :D linç etmeyin boşa mute atıyorum bu tarz konulara hiç laf anlatmaam
SBSBSBDBSBSBSDJSBBSBDBSBSBSB

Top Bottom