Neler Yeni

Yed-i eminden motor alıyorum almalımıyım

Gültekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Gültekin Ünal
Arkadaşlar babama 5 bin TL borçlu bir motor tamircisi var bu parayı bize bayadır veremiyor uzun bir süre veremicek gibi de ama elinde motorlar var cbr 125 vs gibi bende motor istiyorum ama bu motorları yedi eminden alıyor yapıyor sizce güvenim almalımıyım

(Bu arada 1 yıl garanti veriyor motor bozlulursa vs ücretsiz yapıcak)

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
Arkadaşlar babama 5 bin TL borçlu bir motor tamircisi var bu parayı bize bayadır veremiyor uzun bir süre veremicek gibi de ama elinde motorlar var cbr 125 vs gibi bende motor istiyorum ama bu motorları yedi eminden alıyor yapıyor sizce güvenim almalımıyım

Scooter ile başla vitesli ile başlarsan motora alışana kadar hem kendini hem de motoru parçalarsın

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Spacy Alpha veya PCX alabilirsin.
Ama illa manuel isterim dersen CBR125 başlangıç motoru olarak iyidir, biraz trafik bilgin varsa tabii.

Gültekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Gültekin Ünal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Scooter ile başla vitesli ile başlarsan motora alışana kadar hem kendini hem de motoru parçalarsın
Ben motor sürmeyi biliyorum ama adam motorları yedi eminden alıyor ya o sıkıntı olurmu

Top Bottom