Neler Yeni

Yemin bile ediyorum çok çirkinim 😟

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Özele bı fotonu atsana gerçekten ne kadar çok merak ettim yemin ederim ss almam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide kötü insan yoktur bakımsız insan vardır bnde bı bakım yaptimda yakışıklı oluyorum ama kendimi doğal hissetmiyorum bnde saçımı sadece elimle düzeltiyorum harici bir şey yapmıyorum ve maymuna bnziyorum😂

Çirkin olduğunu gösteren düşünceler ne sıklıkla geliyor? Günlük yaşantını etkiliyor mu?
Aynada kendime bakmaktan hep utandım. Çoğunlukla tek başıma takıldım, okulda veya dışarda. Beni iyice strese, depresyona sokuyor. Sürekli evde hayal kurmaktan başka bir şey yapmıyorum. Çoğu da aşk hayalleri. Kurduğum hayaller de büyük değil. Hep küçük hayaller kuruyorum. Ailem bana ne sevgi öğretti ne başka bir şey.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Psikiyatriste gittin mi?

Özele bı fotonu atsana gerçekten ne kadar çok merak ettim yemin ederim ss almam

Bide kötü insan yoktur bakımsız insan vardır bnde bı bakım yaptimda yakışıklı oluyorum ama kendimi doğal hissetmiyorum bnde saçımı sadece elimle düzeltiyorum harici bir şey yapmıyorum ve maymuna bnziyorum😂
Hocam ss alıp almamakta bir şey olmaz da sen sakın troll çıkma aman diyim 🙁
Psikiyatriste gittin mi?
Yok hocam gitmedim.

Hocam sen bana fotonu atabilir misin ya merak ettim gerçekten o kadar çirkin misin benden? Ss almam merak etme.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Yakın bir zamanda giderim hocam. Sağolun anlayış gösterdiğiniz için.
Senin sıkıntının sonucu şu olabilir:
Çevren tarafından dışlandın. Ailenden ihtiyacın olan sevgi ve ilgiyi görmedin.
Daha sonra neden sorusuna bedenindeki olumsuzlukla cevap verdin.
Yanlış bilişsel düşünceler ile depresif bir ruh haline sürüklendin.
Bu da beden dismorfik bozukluğuna o da depresyona sebep olmuş olabilir.

Senin sıkıntının sonucu şu olabilir:
Çevren tarafından dışlandın. Ailenden ihtiyacın olan sevgi ve ilgiyi görmedin.
Daha sonra neden sorusuna bedenindeki olumsuzlukla cevap verdin.
Yanlış bilişsel düşünceler ile depresif bir ruh haline sürüklendin.
Bu da beden dismorfik bozukluğuna o da depresyona sebep olmuş olabilir.
Hocam bu çevremden dışlanma ve ailemden yeteri sevgi, adamlık görmeme yüzünden oldu orası doğru. Bu da beni iyice vücudumda negatif enerji artmaya başladı öyle tarif edeyim. Çoğunlukla olumsuz düşünüyorum.

Yemin bile ediyorum bunun üstüne, gerçekten çok çirkinim. Niye böyle bir tipe sahibim hiç anlamadım. Milletin tipine bakıyorum hiçbiri benim kadar değiller. Çok da yakışıklı ve güzel de değiller, zaten kimse karizmatik değil ama ben sanki başka gezegenden gelmişim gibi bir tipim var ve aşırı cılız biriyim. Kilo endeksim (VKE) 13.5 falan gözüküyor. Buraya da fotomu atacam da atmıyorum utançtan. Zaten kimseye de bir zararım olmadı bu zamana kadar. Ne kavga ettim, ne tartıştım, ne de sümük gibi araya girdim. Sürekli dışlandım, alay edildim. Sırf şu tipsizliğim yüzünden iş görüşmelerinde bile kabul edilemedim işe. Adamakıllı bir erkek arkadaşım bile olmadı bu zamana kadar 😞
yemek ye kilo al bakımlı ol değiştirebileceklerini değiştir sonrası icin yapacak bir şey yok sonra hayatına bak bunlarla kafayı bozma

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Gerek yok dostum. Kendine köpek veya bir evcil hayvan al. Onunla dostluk kur. İnsanların hepsi çıkarcı olmuş.

Spora falan git
Hacı ben bu yorumda bir canavar görüyorum

ESTAROSSA58

80+ Bronze
ucube deilsen paran varsa sorun yok :) birinci elden görmüş birisi olarak para ve özgüven her kapıyı açar

Top Bottom