Neler Yeni

Yemin bile ediyorum çok çirkinim 😟

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,592
İsim
Memati Baş
kanka saç stili,giyinme tarzı,kilonu falan değiştirirsen belki tipin seninde hoşuna gidecek.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Vücut yap nasıl şeklin değişiyor gör kızlar vücutlu erkeklerden hoşlanır dikkat çekici olursun 😃 çirkin demeyelim Allah'ın yarattığı her şey güzeldir bakımsız vs diyelim misal ben sürekli bakım yaptırırım öyle pahalı bilgisayarlar pahalı telefonlar vs vs boş boş şeylere para harcamam bakıma giderim diş bakımı yaptırırim cilt bakım ürünleri alırım yaparım kıyafet alırım filan paramı bunlara harcarim he durumun yoksa da kendin kendini geliştir tarz değiş hobi edin evde spor yap ben evde yapıyorum sporumu salona da gideceğim kendimi ayarlayıp kendini asla değersiz hissetme özgüvenli ol değişme odaklan

Vücut yap nasıl şeklin değişiyor gör kızlar vücutlu erkeklerden hoşlanır dikkat çekici olursun 😃 çirkin demeyelim Allah'ın yarattığı her şey güzeldir bakımsız vs diyelim misal ben sürekli bakım yaptırırım öyle pahalı bilgisayarlar pahalı telefonlar vs vs boş boş şeylere para harcamam bakıma giderim diş bakımı yaptırırim cilt bakım ürünleri alırım yaparım kıyafet alırım filan paramı bunlara harcarim he durumun yoksa da kendin kendini geliştir tarz değiş hobi edin evde spor yap ben evde yapıyorum sporumu salona da gideceğim kendimi ayarlayıp kendini asla değersiz hissetme özgüvenli ol değişme odaklan
Hocam evde spor güzel sonuç getirir mi? Sende nasıl bir değişim oldu?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam evde spor güzel sonuç getirir mi? Sende nasıl bir değişim oldu?
Eğer düzenli besin ile destek verirsen getiriyor daha önce göbek vardı bende şimdi 4 adet baklavam var kendimce 😅 6 yı zorluyorum alt karın kası çok zor olduğu için zorluyor beni iki adet 5kg dambıl var onlar ile de kol omuz sırt göğüs vs çalışıyorum 10kg ye çıkaracağım onu da 5kg az artık

Carrier

80+ Bronze

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Banada at bi değerlendirelim.