Neler Yeni

Yeni 250cc motor alma arayışındayım. İlk motorum olucak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lütfi
Bütçe
150000
Merhaba arkadaşlar, 120 150 bin TL arası bir bütçem var. Gözüme ninja 250r veya 250sl i kestirdim. Fakat biraz eski makineler ikiside. Aranızda kullanan var mı? 2024de hala gideri var mı? Sorun çıkarir mı? Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Merhaba arkadaşlar, 120 150 bin TL arası bir bütçem var. Gözüme ninja 250r veya 250sl i kestirdim. Fakat biraz eski makineler ikiside. Aranızda kullanan var mı? 2024de hala gideri var mı? Sorun çıkarir mı? Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşta ninja 250r vardı bir sorun çıkarmadı (arkadaş böyle söylüyor) 1 sene kullandı ninja 250r modelini karar senin tabi şimdi kuzenimde bajaj pulsar ns200ug aldı 5 ay önce kronik bir sıkıntısı yok şuan bir sorun çıkarmamış yakın bi zamanda bende almayı düşünüyorum bundan dolayı aklında bulunsun diye söylüyorum

GirayHan

80+ Gold
temiz orta km'lerde alınacak japon, sıfır km alınacak çinli makinadan daha iyidir.

kawasaki tercih edebilirsin temiz olması şartı ile. yalnız kawasaki'nin yedek parçaları pahalıdır haberin olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lütfi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
temiz orta km'lerde alınacak japon, sıfır km alınacak çinli makinadan daha iyidir.

kawasaki tercih edebilirsin temiz olması şartı ile. yalnız kawasaki'nin yedek parçaları pahalıdır haberin olsun.
İşte o yedek parça olayından dolayı biraz tereddütte kaldım. Sounçta ilk motorum olucak ve ister istemez düşecek bir şey olucak. Sanki oyuzden iyi bir seçim değil gibi. Ek olarak şuan 2024 rs200 lere bakıyorum. Parça olarak da parçası bol. duruma göre onu da alabilirim. Dediğin japon>all olayı gerçekten var.

murpabsar

80+
2. el araç tamamen kumar gibi bişey. Artık rislone ve bor katkısı gibi ürünlerle motordaki çatlak bile tıkanıyor ve 5-10 bin km kadar farkedilmiyor . Yani motor parası kadar masraf çıkabiliyor. O nedenle sıfır araç bakmanızı öneririm çünkü türkiyede yaşıyoruz japonyada değil. Japonyadaki usta ile türkiyedeki usta arasında fark var, japonyadaki servislerle türkiyedeki servisler arasında da fark var ... Sıfır araç alırsanız en azından 10 yıl boyunca karşınızda muhatabınız olur hukuken

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
909,026
Üyeler
141,078
Son üye
halil50