Neler Yeni

Yeni aldığım İntel 4.6GHz sistemim 😎

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Evet ya üzüldüm ona biraz ama bütçe buna yetti.

Forum olarak bana bir FX 9590 hediye edin de şöyle stabil bir 5GHz görelim ya 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

9750H da 4.5GHz o da iyi bence.
Neyse iyi boş yaptın tamam şimdi geri dönme vaktin geldi. @Mehmet Yılmaz. @Emir Aydın
Forum kuralları 14.madde ücretsiz ürün talebi ban sebebi buyurun.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Benim profilime buna para toplayıp toplayıp FX işlemci hediye edelim yazanı banlayın o zaman ilk.

Dalga geçtiğimi anlamayan yoktur herhalde.
Geçme o zaman. Bura senin oyuncağın değil. Çok troll yapmak istiyorsan mahallendeki kekolarla uğraş forumu kirletme boş yapmaktan başka bir vasfın yok forumda

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,055
İsim
Mert Metshi
Geçme o zaman. Bura senin oyuncağın değil. Çok troll yapmak istiyorsan mahallendeki kekolarla uğraş forumu kirletme boş yapmaktan başka bir vasfın yok forumda
Arkadaşa katılıyorum çok boş bir insansın tek yaptığın inteli ve ghz yi övmek yanlış bilgilendirme uyarısı yedin hala akıllanmıyorsun

Biz bu kadar kişi yanlış biliyoruz sadece sen doğru biliyorsun öyle mi?

Lütfen sistemini al ve forumdan uzaklaş

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşa katılıyorum çok boş bir insansın tek yaptığın inteli ve ghz yi övmek yanlış bilgilendirme uyarısı yedin hala akıllanmıyorsun

Biz bu kadar kişi yanlış biliyoruz sadece sen doğru biliyorsun öyle mi?

Lütfen sistemini al ve forumdan uzaklaş
Az sonra uyarı alıcam ben kesin.
Arkadaşın sistem falan aldığı yok sallıyor hep amacı da forumu kirletmek zaten

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,214
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
11400f daha mantıklı olurdu veya iGPU ihtiyacın varsa 11400 ama 2200G performansını bile alamıyorsunuz hala iGPU ile.

Forumuye

80+ Bronze
Ben gayet düzgün bir soru sordum konuda. Sırf AMD sevenlere saygılı olayım diye AMD gömen bir ifade bile kullanmadım. Burada 5GHz muhabbeti yapan sizsiniz.

İntel almak istiyordum İntel aldım. Evet yüksek GHz de seviyorum olamaz mı yani? Burada AMD çöp demeyeceğim ama ben almam kusura bakmayın.

(Bu tarz yazılar yazan herkes üstüne alınabilir)

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,214
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Ben gayet düzgün bir soru sordum konuda. Sırf AMD sevenlere saygılı olayım diye AMD gömen bir ifade bile kullanmadım. Burada 5GHz muhabbeti yapan sizsiniz.

İntel almak istiyordum İntel aldım. Evet yüksek GHz de seviyorum olamaz mı yani? Burada AMD çöp demeyeceğim ama ben almam kusura bakmayın.

Ryzen 3000/4.5 GHz=İntel 9000 serisi 5.1 GHz
Ryzen 3000/4.5 GHz=İntel 10000 serisi 4.95 GHz
Ryzen 5000/4.7 GHz=İntel 10000 serisi 5.4 GHz
Ryzen 5000/5 GHz=İntel 10000 serisi 5.6 GHz.
Ona göre hesabınızı yapınız.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,055
İsim
Mert Metshi

Tamam amd alma sen kaybedersin profiline attığım videoyu izleyebilirsin 2400g bile 11900K YI TOKATLIYOR DİYORUM sen 11500 alıyorsun

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
11. Nesili hiç başarılı bulmuyorum. Eğer intel böyle devam ederse kendi ayağına sıkar.

Forumuye

80+ Bronze
11400f daha mantıklı olurdu veya iGPU ihtiyacın varsa 11400 ama 2200G performansını bile alamıyorsunuz hala iGPU ile.
UHD 750 var diye bunu tercih ettim yoksa 11400 alacaktım. Neyse bu da son mesajım olsun ben bir daha gelmemek üzere çıkıyorum.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Aaaaaaaa ne kadar üzüldüm yaaa. Amd firması ağlıyor şuan sen gidip onlardan 3200g almadığın için neden böyle yaptın ?😦

Top Bottom