Neler Yeni

Yardım yeni başlayan biri için rs200 vs ns200

Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
demir
merhaba, ilk vitesli motosikletim olacak. bu iki model arasında gidip geliyorum,sebebi de rs200 yakışıklılığı ns200'ün rahatlığı. ikisi grenaj ve oturma pozisyonu dışında hemen hemen aynı fakat ns200'ün koruma takozu ile gelmesi ( isimi koruma takozu mu tam emin değilim, düşürmeye karşı yandaki demirler) ve vites göstergesi olduğu için ns200 daha iyi gibi geldi. rs200'ün hayvan gibi grenajı olması açıkçası sürebilir miyim pek kendime güvenemedim. ns200 naked olduğu için onun üstüne bindiğimde kendimi daha güvende hissettim. 2024 model rs200lerde vites göstergesi var deniyor açıkçası bu da kafamı karıştırdı. bu iki model arasında bildiğim başka bir fark yok.

yeni başlayan birine 200-250 cc, vites geçişi kolay, sanayiye sokmayacak, 150 bin ₺ civarında ne önerirsiniz?

Vesselam

80+
Bütün sorularına cevaben ns200 dostum. Aynı bloğa sahip bir motor varken neden daha rahatsız olan oturuş pozisyonunu secesin? Ayriyeten ilk motorun olacak düşecek kalkacaksin. Grenajlara fazladan para bayilmaya gerek yok ki bence kuyruk iptali ve güzel bı kaç aksesuar ile ns200 çok güzel duruyor. Özellikle 2020 siyah kasası. Ha bide kesinlikle sıfıra o paraları verme daha az önce ilanda 23 model 3xxx km'de ns200 gördüm 98.500a. ikinci elde bu tarz fiyatlara ilanlar çıkıyor genelde. O aradaki 50k fiyat farkıyla kendine çok güzel ekipman seti dizersin mototra aksesuar alırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütün sorularına cevaben ns200 dostum. Aynı bloğa sahip bir motor varken neden daha rahatsız olan oturuş pozisyonunu secesin? Ayriyeten ilk motorun olacak düşecek kalkacaksin. Grenajlara fazladan para bayilmaya gerek yok ki bence kuyruk iptali ve güzel bı kaç aksesuar ile ns200 çok güzel duruyor. Özellikle 2020 siyah kasası. Ha bide kesinlikle sıfıra o paraları verme daha az önce ilanda 23 model 3xxx km'de ns200 gördüm 98.500a. ikinci elde bu tarz fiyatlara ilanlar çıkıyor genelde. O aradaki 50k fiyat farkıyla kendine çok güzel ekipman seti dizersin mototra aksesuar alırsın.
hocam motosikletten pek anlamıyorum, ikinci el alırken dolandırlma ihtimalim yüksek. bir de 3 taksit alabildiğim için 150 bintlyi ödeyebilirim.

Gjea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Gökhan Kundakçı
Rs200 derim ben yakışıklı bi motor güzel görünüyor

Top Bottom