Neler Yeni

Yeni başlayan için elektro gitar önerisi

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Öncelikle selamlar, son 1 aydır elektro gitar almak istiyorum içimde hiç yokken bir alma isteği oldu önceden ara ara geliyordu.
Önceden hiç gitar çalmadım, gitarı aldığımda kursa başlama gibi bir planımda var.
Normalde bu gitarın siyahını almayı düşünüyordum 1500 tldi şimdi 2k olmuş kırmızısını almayı düşünüyordum.
Sonra 2. el fiyatlarına bakmak aklıma geldi.
Rockson Telecaster bu gitarın sesi hoşuma gidiyor
Ama diğer yandan Stratocaster gitarlarda çok hoşuma gidiyor.
Markalara göre mi alınıyor gitarlar 1400 tl bütçem var ama fiyatları uygun oldukları için daha hızlı alma imkanım var o yüzden bunları attım
Amfi almayacağım bilgisayara takıp kullanacağım amfiyi sonraki zamanlarda alırım
G.master olan çok hoşuma gidiyor, gitardan anlayan biri yardımcı olabilir mi?
Acepro AE-11 Gold Stratocaster
T&T Sisters Stratocaster
G.Master Stratocaster

Hoixi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Furkan Kayali
Ne tarz çalmak istiyorsun.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,487
İsim
Ümit Can
Öncelikle elektro gitarlar hakkında iyi kötü bilgi sahibisindir diye varsayıyorum eğer değilsen özelden tüm süreçte seve seve yardımcı olurum.

Gitarı bilgisayara bağlaman için Guitar Link adlı zımbırtıyı alman lazım (Ses kartın yoksa tabi.) ki ben onu önermiyorum. Biraz biriktirip ses kartı almak veya 200 TL gibi bir fiyata Guitar Plug almak çok daha mantıklı bir seçim.

Gelelim gitar konusuna.
1400TL bütçeye 2. elde Squier Bullet Strat, SX Strat, Schecter SGR, Cort, İbanez Gio modelleri bulabilirsin. Gidipte TT Sisters, Gmaster, Acepro gibi markaları almanı önermem Squier SX Shecter ibanez cort gibi markalar varken.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,042
Üyeler
153,652
Son üye
Cody
Top Bottom