Neler Yeni

yeni bilgisayara içinde windows yüklü olan ssd takmak

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,606
İsim
emirhan

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,606
İsim
emirhan

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
knk bruh momenti boşver yrdım edermisin ssd yi c olarak hardiski d olarak nasıl yapabilirim
Dostum disk yöneticisi ile hallediceksin hele bi diskleri yerleştir sata portlarına bağla sonrası google’dan c,d ayırma bak disk yöneticisinden çok kolay yapılıyor.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,606
İsim
emirhan
Dostum disk yöneticisi ile hallediceksin hele bi diskleri yerleştir sata portlarına bağla sonrası google’dan c,d ayırma bak disk yöneticisinden çok kolay yapılıyor.
heee knk anladığımı söyleyeyim ben sana windows yüklü ssdni yerleştir bve yanında 1tb hardiskinide bilgisayarına yerleştir diyorsun bilgisayar bir şey bulamayınca windows 10 dan açılacak ondan sonra ise disk yöneticisinden yapabilirsin diyorsun biosluk bir işim olabilirmi windowsu falan bulamayabilme ihtimali varmı

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
herkeze merhabalar benim bir tane kullandığım ssd im var bu bu bilgisayardan söksem daha çalışmamış olan bir toplama bir bilgisayara taksam çalışırmı ve windows 10 kurmama gerek kalırmı
Çıkardığın bilgisayarındaki tüm bilgiler yeni taktığın bilgisayara geçer yeni taktığında windows kurulu değilse windows kurmanada gerek kalmaz

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
heee knk anladığımı söyleyeyim ben sana windows yüklü ssdni yerleştir bve yanında 1tb hardiskinide bilgisayarına yerleştir diyorsun bilgisayar bir şey bulamayınca windows 10 dan açılacak ondan sonra ise disk yöneticisinden yapabilirsin diyorsun biosluk bir işim olabilirmi windowsu falan bulamayabilme ihtimali varmı
Bak kardeşim şimdi pc’yi kapatıp windows kurulu olan ssd’yi bir kenara koyuyorsun sonra bilgisayar kasasının temperli camını açıyorsun. 2.5” ssd yuvasını buluyorsun ve oraya vidayla sabitliyorsun ondan sonra sata bağlantısı yapıyorsun w10 hazır doğru mudur? Ondan sonra harddisk çekmecesini buluyorsun ve oraya da hdd’ni yerleştiriyorsun. Sata bağlantını yapıp bilgisayarını çalıştırıyorsun. Sonraki işin disk yöneticisinde.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,606
İsim
emirhan
Çıkardığın bilgisayarındaki tüm bilgiler yeni taktığın bilgisayara geçer yeni taktığında windows kurulu değilse windows kurmanada gerek kalmaz
eski bilgisayarımdan sadece içinde windows 10 yüklü ssdmi alacağım ve yeni almış olduğum 1tb hardiskide yanında takacağım bu kadar bilgisayarda sadece şuan 1 tb harddisk takılı yanına windows yüklü ssdmi takarsam olay biticek herhalde

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
eski bilgisayarımdan sadece içinde windows 10 yüklü ssdmi alacağım ve yeni almış olduğum 1tb hardiskide yanında takacağım bu kadar bilgisayarda sadece şuan 1 tb harddisk takılı yanına windows yüklü ssdmi takarsam olay biticek herhalde
evet bitecek

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,606
İsim
emirhan
peki ilk baş şöyle yapacağım windows 10 üzerinden sıfırlayacam bilgisayarımı ondan sonra ise windows kurulu ssdmi yeni sistemime taşıcam peki ekran kartı driverim ne olacak ben böyle sıfırladıktan sonra kalıyordu onuda ddu ile silip tekrar yüklücem
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk ssdimdeki windowsu eski bilgisayarımdaki 320gblik hardike taşıyabilirmiyim taşıyabiliyorsam nasıl yapabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki çok soru soruyorum kusura bakmayın ekran kartı driverimi silip bilgisayarı sfırlasam olurmu

Son düzenleme:
Top Bottom