Neler Yeni

Yeni bir vücut yeni bir kişilik için önerileriniz nelerdir?

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
Aktif bir iş hayatı ve saçma sapan bir kızın getirdiği psikolojik bunalımlar nedeniyle kendime bakamıyordum tamamen salmıştım kendimi hem göbek yaptım hem fazla yağlı vb beslenmeler yüzünden sivilcelerim alerjim azdı. Eğitim nedeniyle işten çıktım kızdan da ayrıldık zaten, 15 günlük bunalıma artık son veriyorum kendime bakmaya başlayacağım yeni hedeflere kariyere geleceğime odaklanacağım.

Bu süreçte önerisi olan hocalarım varsa yorumlarından memnun olurum

İlk verdiğim karar gym ye başlamak R10 da konularımı bilen arkadaşlar da hep öneriyordu başlarda istemiyordum ama bayağı düşündüm bir yerden başlamak gerek yarın yazılacağım salona şehrin en iyi salonlarından biri aylık 1300 TL karma salon.

Güzel bir parfüm parfüm insanı belli eder ben buradayım diyen insanları bunaltmayan F/P parfüm önerisi olan var mı? (hayatımda tek kullandığım parfüm bargello 528 Creed aventus)

Spor salonu ilk günü için önerileriniz var mı? Hayatımda hiç salona gitmedim ne yapacağım nereden başlayacağım hiç bilgim yok.

Kolsuz kapalı atlet + eşofman ile başlayacağım short tercihim değil.

Sporda yolda evde otobüste dinlenecek playlist & podcast önerileri? Varsa ona da açığım.

Cilt bakımı için ürün önerisi en çok ihtiyacım olan şey, yüzümdeki sivilceler çok değil ama sırtımda omuzlarımda maalesef çokça var, onun için önerisi olan var mı?

Sırasıyla hedeflerim:

Gym ye başlamak ve ilk ayı kesintisiz doldurmak.

Atıcılığa başlamak her hafta sonu dağda veya ormanda atıcılık ile ilgilenmek (havalı tüfek siparişi verdim bakalım artık.)

2025 YKS dil de en kötü 20k ya girmek (dil öğrencisi değilim 2.mezun senem dilden hazırlanıyorum.)

Haftaya başlayacak olan 2 aylık gitar kursunu kesintisiz bitirmek.

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,187
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Knk sana tavsiyem bence GYM'e gitme. Evinin yakınında calisthenics yapabileceğin park varsa oraya git. Bu havada dışarıda yapılan spor daha keyif veriyor bence.

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk sana tavsiyem bence GYM'e gitme. Evinin yakınında calisthenics yapabileceğin park varsa oraya git. Bu havada dışarıda yapılan spor daha keyif veriyor bence.
maalesef gym de yakın direkt okuldan çıkıyorum karşımda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,958
Üyeler
154,682
Son üye
erMeister7
Top Bottom