Neler Yeni

Yeni Biralar denemek istiyorum önerilere açığım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,858
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar daha öncelerdede bira içiyordum (tuborg gold efes pilsen(ki nefret ederim efesten) gibi klasik biraları) yılbaşı akşamına bira almayı düşünüyorum yeni lezzetlerden önerilere açığım Birer tane alıp deneyeceğim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,858
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Ben genelde kırmızı Tuborg tercih ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,147
İsim
a l p e r
carlsberg teneke

Ekler

• IMG_0202.png
    IMG_0202.png
    2.2 MB · Hit: 71

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,858
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
içmeye yeni başladığımda bir kez içmeyi denemiştim ama ağır gelmişti gene şans vereceğim

Bir tık ağırdır ve kafayı hoşlaştırır. Belli zamandan sonra üst üste iki veya üç defa içmek istersiniz ancak. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,147
İsim
a l p e r
Hafif geliyor carlsberg zaten içiyorum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

içmeye yeni başladığımda bir kez içmeyi denemiştim ama ağır gelmişti gene şans vereceğim
valla bilmiyom ben 2 carlsbergte icsem 2 kirmizi da icsem ayni kafayi yapiyor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,858
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bir tık ağırdır ve kafayı hoşlaştırır. Belli zamandan sonra üst üste iki veya üç defa içmek istersiniz ancak. :D
arka arkaya 4 gold çekmiştim hızlı bir biçimde o zaman çakırkeyf havasına gelmiştim kırmızıda da bi ara denerim bunu

valla bilmiyom ben 2 carlsbergte icsem 2 kirmizi da icsem ayni kafayi yapiyor
bende sindirerek içersem 3 ten sonra biraz biraz başlıyor Sülalenin bu konuda en dayanıklıları arasına girerim herhalde

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,147
İsim
a l p e r
arka arkaya 4 gold çekmiştim hızlı bir biçimde o zaman çakırkeyf havasına gelmiştim kırmızıda da bi ara denerim bunu

bende sindirerek içersem 3 ten sonra biraz biraz başlıyor Sülalenin bu konuda en dayanıklıları arasına girerim herhalde
cogu ayni zaten kanka farkli bi tat ariyosan bogurtlenli volume

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

4 tane fazla olur. 2 tane yeterli olacaktır.

IMG_20231206_022928.jpg

Dün 19.00 gibi bir tane içtim. Etkisi hâlen var.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,858
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç