Neler Yeni

Yeni̇ Ekran Karti Aldim (rx6500xt) Goruntu Gelmi̇yor

Zyrons

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Kendime geçen hafta ekran kartı aldım ve bugün takmaya çalıştım. Taktigimda bilgisayarıma görüntü gelmedi. VGA kablosu birlestiren şeye de sahibim. Eski ekran kartımı taktım ama görüntü verdi. Nedeni ne olabilir? Anakartımı günceleme ile alakalı bir sorun olabilir mi? Yanıtlarınızı bekliyorum...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fanları da dobmuyo ekran kartının bu arada.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Kendime geçen hafta ekran kartı aldım ve bugün takmaya çalıştım. Taktigimda bilgisayarıma görüntü gelmedi. VGA kablosu birlestiren şeye de sahibim. Eski ekran kartımı taktım ama görüntü verdi. Nedeni ne olabilir? Anakartımı günceleme ile alakalı bir sorun olabilir mi? Yanıtlarınızı bekliyorum...
ekran kartı tam takılı mı

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege

Fanları da dobmuyo ekran kartının bu arada.
Ekran kartı tam takılı mi o anakarttaki klips yerine oturmuş mu? Ayrıca anakartta güç girişi var mı varsa taktın mi

Spawl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
KEREM BENLİ
Kartı tam taktığınızdan emin olun
Ayrıca bi rica da buluncakatım ekran kartını tam taktığınızda bana performans bilgilerini verebilir misiniz

Zyrons

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kartı tam taktığınızdan emin olun
Ayrıca bi rica da buluncakatım ekran kartını tam taktığınızda bana performans bilgilerini verebilir misiniz
Tabi

Ekran kartı tam takılı mi o anakarttaki klips yerine oturmuş mu? Ayrıca anakartta güç girişi var mı varsa taktın mi
Anakartım b450m var mi bilginiz var mi

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Tabi

Anakartım b450m var mi bilginiz var mi
Yanlış yazmışım anakartta değil de ekran kartında güç girişi var mı