Neler Yeni

Yeni f/p Donanım arşivi tarih spoiler ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Volkan
4 k bütçemiz var. Suan alabileceğim sistem 1650 s ve 1600 af dizi film izlemekten beynim belkide beynimiz yandı. Evde yapicak başka hobilerim de yok 😄 eski PC yi sattim bunu bekliyorum. Senden ricam tarih hakkında bilgi ufak bir spoiler versen @Abdullah Hacıgül en azından kararlarımızı sorgulama imkanımız olur. Eminim benim gibi düşünen bir çok insan vardır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Volkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dostum teker teker sistem parçalarını atmışsın teşekkür ederim ama ben sistem tavsiyesi istemedim şuan 1650 s 1600 af li sistemi toplayabilirim ama ben yeni çıkacak sistemi beklemeyi tercih ediyorum. Ama tek gayem yeni cikacak olan sistem beklememizi ve kacirdigimiz fırsat ürünlerini geri aratmaz. Dolar uçtu gidiyor 0.2 kuruş arttıkça bizim kurnaz satıcılar 5 lira 10 lira + koyuyorlar.

isimsizüye

80+ Gold
Dostum teker teker sistem parçalarını atmışsın teşekkür ederim ama ben sistem tavsiyesi istemedim şuan 1650 s 1600 af li sistemi toplayabilirim ama ben yeni çıkacak sistemi beklemeyi tercih ediyorum. Ama tek gayem yeni cikacak olan sistem beklememizi ve kacirdigimiz fırsat ürünlerini geri aratmaz. Dolar uçtu gidiyor 0.2 kuruş arttıkça bizim kurnaz satıcılar 5 lira 10 lira + koyuyorlar.
bence bekle derim fiyatlar baya uçtu bende ekran kartını erteledim ssd yide.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Volkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bende Rx 5700 Xt erteledim mecbur dolardan dolayı iyi yapmışmıyım dersiniz :D
Not defterine işlemci ve ek diğer parçaları fiyat dahil kayıt ettim diğer gün baktığımda 5 ila 25 TL arasinda değişkenlik gosterdi. Bekliyoruz ama iyi mi yapiyoruz bilemiyorum 😄

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,455
Üyeler
138,355
Son üye
Bedirhn
Top Bottom