Neler Yeni

Yeni GTX ekran kartı gelecek mi?

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,692
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
millet RTX 20 özellkilerine direkt buradan bakın en iyisi sadece ışın izleme değil.

mesut çeviğin videosunu şimdiye kadar kaç kişi izledi? AMD nasıl başardı diye bir videosu da var.

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,692
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Bunu izlemedim ama "AMD nasıl başardı" videosunu izledim. İntel'in ve Nvidia'nın yaptıklarını görünce şok oldum diyebilirim.
niye şok oldun ki bunlar tuhaf şeyler değil :)? zamanında da AMD'nin şu FX işlemcileri 8 çekridekli(sözde) ama şuan çöpler eski testlerde haskwell i7 gibi perofmrans veriyordular ama şimdi daha ağır işlemci yükü oyun ve programlar çıktığında sandy bridgenin hatta 1. nesil i7 870'ün bile gerisine düştüler ütelik mimarisi vb filan da hiç iyi değildi neyse işte şu videolar da var bunlara da bakabilirsin.

burada da baya detaylı anlatmış bence bu video daha iyi aynı kanalda intel ve nvıdıa da var ama merak ettim şimdi intel anakart yapımcılarıyla filan iş birliği yapmış oke ama nvıdıanın yaptığı tek şey asusa AMD'ye rog üretmemesini sitemiş ki bu da olmamış zaten. :D

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
niye şok oldun ki bunlar tuhaf şeyler değil :)? zamanında da AMD'nin şu FX işlemcileri 8 çekridekli(sözde) ama şuan çöpler eski testlerde haskwell i7 gibi perofmrans veriyordular ama şimdi daha ağır işlemci yükü oyun ve programlar çıktığında sandy bridgenin hatta 1. nesil i7 870'ün bile gerisine düştüler ütelik mimarisi vb filan da hiç iyi değildi neyse işte şu videolar da var bunlara da bakabilirsin.

burada da baya detaylı anlatmış bence bu video daha iyi aynı kanalda Intel ve nvıdıa da var ama merak ettim şimdi Intel anakart yapımcılarıyla filan iş birliği yapmış oke ama nvıdıanın yaptığı tek şey asusa AMD'ye rog üretmemesini sitemiş ki bu da olmamış zaten. :D
Ama yinede AMD işlemci pazarında ipleri eline aldı diyebiliriz. Ekran kartı satışında ise fiyat performans yolundan devam ederlerse Nvidia'yı geçerler mi bilmem ama iyi işlere adım atarlar.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Ama yinede AMD işlemci pazarında ipleri eline aldı diyebiliriz. Ekran kartı satışında ise fiyat performans yolundan devam ederlerse Nvidia'yı geçerler mi bilmem ama iyi işlere adım atarlar.
Geçemezler. Ayrıca 1080 gücünde 1070 Tİ ile GTX'e dewamque. Şaka şaka daha birkaç parça kaldı , jelatini bile üstünde duruyor açmadım reisi.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Geçemezler. Ayrıca 1080 gücünde 1070 Tİ ile GTX'e dewamque. Şaka şaka daha birkaç parça kaldı , jelatini bile üstünde duruyor açmadım reisi.
:D. Ben de yazı bekliyorum 1660Super'li bir sistem toplamayı düşünüyorum virüs etkisini biraz daha azaltırsa.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
905,828
Üyeler
140,561
Son üye
sarsılmaz00