Neler Yeni

Yeni gümrük yasasi hakkında

eeness0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Enes Faruk Kaya
Ben bj ram i almayi düşünüyordum amazon almanyadan geliyor. Simdi yeni yasa falan geldi tam olayo çözemedim. Bu ramin fiyatı 5000 tl ben bu ramin siparisini verince ekstar bir ucret ödeyecek miyim bilgisi olan arkadadlar yardımcı olursa sevinirim
1000064732.jpg

frix

80+
21 Ağustos'a kadar gümrükten geçerse sorun yok, ek bir ücret ödemezsiniz. Eğer geçemezse iade etmek zorunda kalacaksınız.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
Ben bj ram i almayi düşünüyordum amazon almanyadan geliyor. Simdi yeni yasa falan geldi tam olayo çözemedim. Bu ramin fiyatı 5000 tl ben bu ramin siparisini verince ekstar bir ucret ödeyecek miyim bilgisi olan arkadadlar yardımcı olursa sevinirim Alıntıyı görüntüle
15 gün icinde gümrüğe ulaşırsa ekstra bişey ödemezsin ama 15günü gecerse gümrükte kalır o ürün

eeness0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Enes Faruk Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
21 Ağustos'a kadar gümrükten geçerse sorun yok, ek bir ücret ödemezsiniz. Eğer geçemezse iade etmek zorunda kalacaksınız.
Bugün sipariş versem amazon almanyadan gelirmi o tarihe kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

15 gün icinde gümrüğe ulaşırsa ekstra bişey ödemezsin ama 15günü gecerse gümrükte kalır o ürün
Bugün sipariş versem gelirmi o tarihe kadar amazon almanyadan

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
Bugün sipariş versem amazon almanyadan gelirmi o tarihe kadar

Bugün sipariş versem gelirmi o tarihe kadar amazon almanyadan
Onu kimse bilemezki satıcı geç kargolarsa falan yetişmeye bilir

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
5000 lira bu ramler için pahalı değil mi ya?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,742
İsim
Mert Can Ergün
Ben bj ram i almayi düşünüyordum amazon almanyadan geliyor. Simdi yeni yasa falan geldi tam olayo çözemedim. Bu ramin fiyatı 5000 tl ben bu ramin siparisini verince ekstar bir ucret ödeyecek miyim bilgisi olan arkadadlar yardımcı olursa sevinirim Alıntıyı görüntüle
Zaten vergisini kargo parasını ödediğin için kalmaz bence amazon gümrükte işleri hallediyor ben newegg den 150 üstü geçen 4k monitör almıştım 32 inç sıkıntısız gelmişti sen yine de bir sor ürün almanya üzerinden gelmiyor ben mesela amazon de den güç kaynağı almıştım ürün polonya üzerinden gelmişti hızlı geldi ürün

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Muhammet Kürkçü
Zaten vergisini kargo parasını ödediğin için kalmaz bence amazon gümrükte işleri hallediyor ben newegg den 150 üstü geçen 4k monitör almıştım 32 inç sıkıntısız gelmişti sen yine de bir sor ürün almanya üzerinden gelmiyor ben mesela amazon de den güç kaynağı almıştım ürün polonya üzerinden gelmişti hızlı geldi ürün
Müşteri hizmetleri sipariş iptal olur dedi.

GirayHan

80+ Gold
Yanlış bilgilendirme yapıyorsun. Mevzuatı 30 eur olarak oku.

1722960414903.png

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,742
İsim
Mert Can Ergün
Müşteri hizmetleri sipariş iptal olur dedi.
Çok saçma zaten hem vergiyi hem de kargo parasını ödüyorsun yurt dışı alışverilerinde vergi zaten fazla bu daha da fazla olacak

Yanlış bilgilendirme yapıyorsun. Mevzuatı 30 eur olarak oku.

Alıntıyı görüntüle
Ne yanlış bilgilendirmesi bence dedim ve sor dedim 150 euro iken gelmişti

GirayHan

80+ Gold
Çok saçma zaten hem vergiyi hem de kargo parasını ödüyorsun yurt dışı alışverilerinde vergi zaten fazla bu daha da fazla olacak

Ne yanlış bilgilendirmesi bence dedim ve sor dedim 150 euro iken gelmişti
Bilgin yoksa yönlendirme adamın malı gümrükte takılınca parasını siz vermeyeceksiniz. Forumda bas bas bağırıldı 30 euroya düştü diye ve hatta bu konularda senin de mesajın var. Çevir kazı yanmasın.

150 euro yu aşmıyor hocam
150 eur yazan kısım mevzuatta değişti ve 30 euro'ya düştü. alacağın ürün vergiler ve kargo hariç 30 euro'yu geçmemeli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
981,253
Üyeler
155,228
Son üye
noah1906