Neler Yeni

Yardım Yeni Internet sağlayıcı onerisi

BeRodery

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Başer
Instagram
berobennaber
Twitter
berobey13
3-4 senedir Türk Telekom kullanıyordum ve artık baydım, hadi ilk seneler covid fln vardı ondan dolayı kopukluklar oluyordu ona bişi demedim ama covidden sonrada hem kopmalar hem de hız düşüklüğü yaşadım her zaman ve yeni bir internet sağlayıcıya geçicem bunun için öneri yapabilir misiniz?

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arif Dağcı
3-4 senedir Türk Telekom kullanıyordum ve artık baydım, hadi ilk seneler covid fln vardı ondan dolayı kopukluklar oluyordu ona bişi demedim ama covidden sonrada hem kopmalar hem de hız düşüklüğü yaşadım her zaman ve yeni bir internet sağlayıcıya geçicem bunun için öneri yapabilir misiniz?
altyapı fiberse superonline 1 yıldır kullanıyoruz stabil

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,303
İsim
Emre siyah
altyapınız nedir ?

BeRodery

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Başer
Instagram
berobennaber
Twitter
berobey13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ramazan Türk
Comnet bakabilirsiniz müşteri destekleri iyi fiyat uygun. 1.5 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

BeRodery

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Başer
Instagram
berobennaber
Twitter
berobey13
Comnet bakabilirsiniz müşteri destekleri iyi fiyat uygun. 1.5 yıldır sorunsuz kullanıyorum.
Hemen baktım hocam ve 1000 mbps verebiliyor fakat aklıma bişi takıldı, senelik 669₺/ay diyor yani şimdi her ay 669 mu odicem

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,303
İsim
Emre siyah
1000 mbps Türk Telekom altyapısı var fakat hem pahalı hem de çok kopma ve hız düşüklüğü yaşıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Superonline a baktım ama biraz kazık gibime geldi
tt altyapısından superonline kullanamazsınız zaten lokasyon olarak denizliye yakınsanız netinernet istanbula yakınsanız comnet tercih edebilirsiniz
bu arada kopmaların ttnet fiberde bu kadar çok yaşanmasında bir anormallik var aynı sorunları farklı firmalarda da yaşayablirsiniz

Hemen baktım hocam ve 1000 mbps verebiliyor fakat aklıma bişi takıldı, senelik 669₺/ay diyor yani şimdi her ay 669 mu odicem
ön ödeemeli 12x669 ödeyeceksiniz tek seferde yaparsa bankanız sonradan taksitlendirme yapabiliyor

BeRodery

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Başer
Instagram
berobennaber
Twitter
berobey13
tt altyapısından superonline kullanamazsınız zaten lokasyon olarak denizliye yakınsanız netinernet istanbula yakınsanız comnet tercih edebilirsiniz
bu arada kopmaların ttnet fiberde bu kadar çok yaşanmasında bir anormallik var aynı sorunları farklı firmalarda da yaşayablirsiniz

ön ödeemeli 12x669 ödeyeceksiniz tek seferde yaparsa bankanız sonradan taksitlendirme yapabiliyor
Anladım hocam sağolun, bir de şu kopma olayına gelirsem tabii genelde olabilecek bişi ama ben anormalinde anormali şeklinde çok yaşıyorum bunu yani ayda 3-4 kez oluyorsa bende 8-9 kez oluyo ve sadece bu da değil 1000 mbps olan pakete 200 fln görüyorum ki modemim de gayet iyi ama yinede düzelmiyor

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,303
İsim
Emre siyah
Anladım hocam sağolun, bir de şu kopma olayına gelirsem tabii genelde olabilecek bişi ama ben anormalinde anormali şeklinde çok yaşıyorum bunu yani ayda 3-4 kez oluyorsa bende 8-9 kez oluyo ve sadece bu da değil 1000 mbps olan pakete 200 fln görüyorum ki modemim de gayet iyi ama yinede düzelmiyor
türktelekom müşteri hizmetleri ile konuşmanız lazım bellli ki

2 yılda toplam 4-5 kesik oldu ttnet kullanıyorum ben de

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ertuğrul Bolat
Netspeed'in denizli merkezli olması bir şey değiştirmez.netspeed altyapısını türktelekom'dan alan servis sağlayıcı firma.

BeRodery

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Başer
Instagram
berobennaber
Twitter
berobey13
türktelekom müşteri hizmetleri ile konuşmanız lazım bellli ki

2 yılda toplam 4-5 kesik oldu ttnet kullanıyorum ben de
Hocam maalesef defalarca konuştuk ve kimse yardımcı olmadı yani resmi dolandırıcılık bir meslek olsa Türk Telekom bana göre başını çekerdi bu işin

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,303
İsim
Emre siyah
Netspeed'in denizli merkezli olması bir şey değiştirmez.netspeed altyapısını türktelekom'dan alan servis sağlayıcı firma.
birincisi netspeedden bahsetmiyorum ve ayrıca türtkelekomdan alan her firmanın kalitesini ve pingini aynı mı zannediyorsunuz?

BeRodery

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Başer
Instagram
berobennaber
Twitter
berobey13
Netspeedi kullanan bazı arkadaşlarım vardı ve onlarda da benim gibi 1000 mbps altyapı vardı fakat onlara 200 mbps önermişler??? Bu olabilecek bişi mi

Top Bottom