Neler Yeni

Öneri Yeni kasa ve psu önerir misiniz?

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Bütçe
7000
İyi forumlar. Şu an güncel olarak imzamdaki sistemi kullanıyorum, kasa ve güç kaynağımı değiştirmek istiyorum. Bütçem 6000-7000 arasında. Uzun ömürlü ve kaliteli bir ürün istiyorum, üst kısma 360mm sıvı soğutma takabilecek yer olsun istiyorum. Bu fiyatlarda bulabilirsek 850w 80+ gold psu istiyorum. RGB yada Argb olabilir farketmez. Amacım sistemi güncellemek istediğimde önü açık olması, bütçemi 8500'e kadar arttırabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
EFEKAN SARIKAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Enes Var
İyi forumlar. Şu an güncel olarak imzamdaki sistemi kullanıyorum, kasa ve güç kaynağımı değiştirmek istiyorum. Bütçem 6000-7000 arasında. Uzun ömürlü ve kaliteli bir ürün istiyorum, üst kısma 360mm sıvı soğutma takabilecek yer olsun istiyorum. Bu fiyatlarda bulabilirsek 850w 80+ gold psu istiyorum. RGB yada Argb olabilir farketmez. Amacım sistemi güncellemek istediğimde önü açık olması, bütçemi 8500'e kadar arttırabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
500 daha çıkabilirsen

Nays ile 2.8k

4.7k

PSU CWT'nin CSZ platformunu kullanıyor. İç bileşenler olarak MSI A-G (ATX 3.0 PCIE5) ve NZXT C Gold (ATX 3.0 PCIE 5.0 olan birde eski NZXT C Gold var türkiyede satılan o, eski c gold'dan daha iyi px-g) Performans olarak ROG Strix Aura ile aynı denebilir.

Aris incelemesi:

Cultists tier listesinden ise A Tier altın renk, liste uzun süre update olmadığı için speculative'de duruyor update edildiği zaman A tier altın isim olacak.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,647
İsim
Hacı
500 daha çıkabilirsen

Nays ile 2.8k

4.7k

PSU CWT'nin CSZ platformunu kullanıyor. İç bileşenler olarak MSI A-G (ATX 3.0 PCIE5) ve NZXT C Gold (ATX 3.0 PCIE 5.0 olan birde eski NZXT C Gold var türkiyede satılan o, eski c gold'dan daha iyi px-g) Performans olarak ROG Strix Aura ile aynı denebilir.

Aris incelemesi:

Cultists tier listesinden ise A Tier altın renk, liste uzun süre update olmadığı için speculative'de duruyor update edildiği zaman A tier altın isim olacak.
Şu ikisini al geç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Nihat

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Enes Var

Giriş seviyesi psu'ya 12vhpwr girişi koyup 3k'ya satıyorlar, kesinlike alınmaz bu fiyatta hydro k pro. Atx 3.0 olan ve düz olan aynı platform ve dc-dc olması dışında elle tutulur bir yanı yok.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
EFEKAN SARIKAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben daha çok asus gt301 falan düşünüyorum sizce nasıl?

Top Bottom